Povezane vesti

Čitajte u “Vestima”: Nećemo u EU pre Ukrajine

Čitajte u “Vestima”: Nećemo u EU pre Ukrajine

Vesti online 16.05.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić je izjavio je da će Zapadni Balkan, verovatno čekati još šest godina za ulazak u EU. Za dobrobit svih Više o ovoj temi čitajte u sutrašnjem izdanju “Vesti”. – Znam da nećemo biti deo EU niko od nas, pre… »
Značajno: Vučić o planu rasta EU za Zapadni Balkan vrednom šest milijardi evra: Ogromna korist za ceo region i svakog od…

Značajno: Vučić o planu rasta EU za Zapadni Balkan vrednom šest milijardi evra: Ogromna korist za ceo region i svakog od…

Kurir 16.05.2024
Veoma smo entuzijastični u vezi s tim još od prvog trenutka. To će posebno otvoriti nove mogućnosti za privlačenje investicija, rekao je predsednik Srbije na Samitu lidera u Kotoru. Predsednik Srbije Aleksandar Vučić, koji je učestvovao na Samitu… »
Vučić: U mojoj zemlji EU nije toliko popularna kao što ni mi nismo toliko popularni

Vučić: U mojoj zemlji EU nije toliko popularna kao što ni mi nismo toliko popularni

Vreme 16.05.2024
Na Samitu Evropske unije koji se održava u Kotoru, a povodom Plana rasta za Zapadni Balkan, predsednik Srbije izjavio je da će ovaj region na ulazak u EU verovatno čekati još šest godina, ali i da dogovor o prometu radne snage ima izuzetno pozitivan… »
Vučić: Nisam uveren da će zemlje Zapadnog Balkana postati deo EU pre nego što to postane Ukrajina

Vučić: Nisam uveren da će zemlje Zapadnog Balkana postati deo EU pre nego što to postane Ukrajina

N1 Info 16.05.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je u Kotoru da nije uveren da će zemlje Zapadnog Balkana postati deo Evropske unije (EU), pre nego što to postane Ukrajina. „Kada ćemo ući u EU, da li ćemo ući zajedno sa Ukrajinom, to je drugi problem… »
Vučić: Nisam uveren da će zemlje Zapadnog Balkana postati deo EU pre nego što to postane Ukrajina

Vučić: Nisam uveren da će zemlje Zapadnog Balkana postati deo EU pre nego što to postane Ukrajina

Nedeljnik 16.05.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas u Kotoru da nije uveren da će zemlje Zapadnog Balkana postati deo Evropske unije (EU), pre nego što to postane Ukrajina. „Kada ćemo ući u EU, da li ćemo ući zajedno sa Ukrajinom, to je drugi… »
Vučić: Čekaćemo još šest godina da pristupimo EU

Vučić: Čekaćemo još šest godina da pristupimo EU

Bloomberg Adria 16.05.2024
Srbija će verovatno morati da sačeka šest godina do pridruživanja Evropskoj uniji (EU), poruka predsednika zemlje Aleksandra Vučića, koji je o ovoj temi govorio u Kotoru na Samitu lidera Zapadnog Balkana. "Ja znam da mi nećemo biti deo EU pre nego… »
Vučić na Samitu u Kotoru: U EU nećemo pre Ukrajine, i ne za bar šest godina

Vučić na Samitu u Kotoru: U EU nećemo pre Ukrajine, i ne za bar šest godina

Nedeljnik 16.05.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je po dolasku na Samit lidera Zapadnog Balkana u Kotor, da nema nikavu poruku za Crnu Goru kada je reč o usvajanju rezolucije u Srebrenici, prenosi N1. „Oni donose odluku kako će da se postave o tim… »
Vučić rekao da je stvar Crne Gore kako će se postaviti prema rezoluciji o Srebrenici

Vučić rekao da je stvar Crne Gore kako će se postaviti prema rezoluciji o Srebrenici

Radio sto plus 16.05.2024
Vučić je u obraćanju novinarima u Kotoru gde prisustvuje samitu lidera Zapadnog Balkana i EU koji se održava u tom gradu to rekao na pitanje šta je poruka crnogorskim zvaniučnicima oko njihovog stava o rezoluciji o Srebrenici. “Nemam poruku, to je… »

Vesti dana »