Povezane vesti

Majka dečaka ubice negirala krivicu

Majka dečaka ubice negirala krivicu

Politika 16.05.2024
Pojedini roditelji stradale dece napustili su juče sudnicu dok je Miljana Kecmanović iznosila odbranu na okolnosti pronalaska njenog DNK na jednoj od čaura. Očevi Angeline Aćimović, Adriane Dukić i Mare Anđelković, devojčica koje su sa još… »
"Zanima vas otkud moj DNK na čauri u učionici? Pustite mašti na volju" Odbrana majke dečaka ubice iz Ribnikara sramna i…

"Zanima vas otkud moj DNK na čauri u učionici? Pustite mašti na volju" Odbrana majke dečaka ubice iz Ribnikara sramna i…

Kurir 16.05.2024
U Višem sudu u Beogradu majka dečaka koji je u OŠ Vladislav Ribnikar počiono masakr, M. K. negirala je krivicu i izazvala gnev roditelja koji su rečima "ne mogu da slušam literarne radove" i "dosta je bilo laži" komentarisali njeno izlaganje. M… »
"Sme li majka masovnog ubice da slobodno šeta gradom": Oglasila se Ninela čija je ćerka ubijena u Ribnikaru

"Sme li majka masovnog ubice da slobodno šeta gradom": Oglasila se Ninela čija je ćerka ubijena u Ribnikaru

Mondo 16.05.2024
Ninela Radičević, majka učenice petog razreda ubijene dok je bila na dežurstvu, se oglasila povodom arogantne izjave majke dečaka ubice. Ninela Radičević, majka učenice petog razreda ubijene dok je bila na dežurstvu, se oglasila povodom arogantne… »
(Video) "setite se samo šta je bilo u Beogradu prošle godine": Majka učenika čija se nastavnica zaključala u školi u…

(Video) "setite se samo šta je bilo u Beogradu prošle godine": Majka učenika čija se nastavnica zaključala u školi u…

Blic 16.05.2024
Preplašena majka učenika čija se nastavnica zaključala u razredu škole "Miroslav Krleža" u centru Zagreba, nakon što su se pred vratima pojavili besni roditelji dečaka koji je izdvojen sa nastave, podsetila je na “dešavanja u Beogradu pre… »
"Otkud moj DNK na čauri? Pustite mašti na volju" Majka dečaka ubice iz Ribnikara odgovorima na pitanja roditelja ubijene…

"Otkud moj DNK na čauri? Pustite mašti na volju" Majka dečaka ubice iz Ribnikara odgovorima na pitanja roditelja ubijene…

Blic 16.05.2024
U Višem sudu u Beogradu majka dečaka koji je u OŠ Vladislav Ribnikar počiono masakr, M. K. negirala je krivicu i izazvala gnev roditelja koji su rečima "ne mogu da slušam literarne radove" i "dosta je bilo laži" komentarisali njeno izlaganje… »
"Otkud moj DNK u učionici u ribnikaru - pustite mašti na volju" Majka dečaka ubice šokirala odgovorom u sudnici

"Otkud moj DNK u učionici u ribnikaru - pustite mašti na volju" Majka dečaka ubice šokirala odgovorom u sudnici

Mondo 16.05.2024
Nastavak suđenja zakazan je za 21. maj kada bi majka dečaka ubice trebalo da nastavi da odgovara na pitanja roditelja nastradalih i ranjenih, pošto je na pitanja njihovih advokata, zastupnika, odbila da da odgovore. Nastavak suđenja zakazan je za 21… »

Vesti dana »