Povezane vesti

"U: tom trenutku počinje bukvalno borba za život… Njihov bes je postao sve veći i veći" Nikola Rokvić se na hodočašću…

"U: tom trenutku počinje bukvalno borba za život… Njihov bes je postao sve veći i veći" Nikola Rokvić se na hodočašću…

Blic 16.05.2024
Nikola Rokvić pre 25 dana krenuo je peške iz Beograda do Egine kako bi prikupio novac za dečiju onkologiju, a sada je otkrio da se susreo sa jednim problemom. Nikola je juče saopštio da je novac sakupljen, ali je odlučio da nastavi sa hodočašćem… »
"U tom trenutku počinje borba za život..." Rokvić se na hodočašću susreo sa velikim problemom: Sa svih strana su me…

"U tom trenutku počinje borba za život..." Rokvić se na hodočašću susreo sa velikim problemom: Sa svih strana su me…

Kurir 16.05.2024
Nikola Rokvić pre 25 dana krenuo je peške iz Beograda do Egine kako bi prikupio novac za dečiju onkologiju, a sada je otkrio da se susreo sa novim problemom. Nikola je juče saopštio da je novac sakupljen, ali je odlučio da nastavi sa hodočašćem… »
Nikola Rokvić se posebnim povodom obratio Đokovićima: "Živi bili" VIDEO

Nikola Rokvić se posebnim povodom obratio Đokovićima: "Živi bili" VIDEO

B92 16.05.2024
Pevač Nikola Rokvić blizu je Egine ka kojoj peške putuje već 25 dana. U svom hodočašću Nikola prikuplja novčana sredstva za dečiju onkologiju u Beogradu, a potom i u Nišu. Kako je juče saopštio, on je već prikupio potrebnu sumu i pre nego… »
(Video)"jelo, pozdravi mi Noleta, Bog vas blagoslovio": Nikola Rokvić se emotivnim rečima obratio Jeleni Đoković:"Želim…

(Video)"jelo, pozdravi mi Noleta, Bog vas blagoslovio": Nikola Rokvić se emotivnim rečima obratio Jeleni Đoković:"Želim…

Blic 16.05.2024
Nikola Rokvić pre 25 dana krenuo je peške iz Beograda do Egine kako bi prikupio novac za dečiju onkologiju. Nikola je juče saopštio da je novac sakupljen, ali je odlučio da nastavi sa hodočašćem kako bi prikupljao sredstva za odeljenje dečije… »

Vesti dana »