Povezane vesti

Pričali smo sa studentima u Beogradu koliku platu očekuju na svom prvom poslu: Odgovori su nas zakucali u mestu

Pričali smo sa studentima u Beogradu koliku platu očekuju na svom prvom poslu: Odgovori su nas zakucali u mestu

Nova 16.05.2024
Koliku platu mladi zaista očekuju za svoj prvi posao? Pitali smo beogradske studente. Olgica Samoilović, vlasnica poznatog kozmetičkog brenda, razbesnela je javnost izjavom u jednom podkastu, gde je podelila savet mladima da rade i godinu dana bez… »
Razgovarali smo sa olgicom čija je izjava o platama razbesnela Srbiju: To je izvučeno iz konteksta, emisija je povučena

Razgovarali smo sa olgicom čija je izjava o platama razbesnela Srbiju: To je izvučeno iz konteksta, emisija je povučena

Mondo 16.05.2024
Taj deo o plati isečen, poruka izvučena iz konteksta. Ja sam opisivala svoju priču iz 2010. godine kada sam radila u kompaniji samo za procenat", rekla je Olgica Samoilović. Taj deo o plati isečen, poruka izvučena iz konteksta. Ja sam opisivala… »
Oglasila se preduzetnica koja je razbesnela Srbe izjavom o plati: Ovo je zapravo bila moja poruka

Oglasila se preduzetnica koja je razbesnela Srbe izjavom o plati: Ovo je zapravo bila moja poruka

Nova 16.05.2024
Olgica Samoilović, vlasnica poznatog kozmetičkog brenda, nedavno je gostovala u jednom podkastu i tom prilikom izjavila da mladi treba da rade i godnu dana bez plate ako im se ukaže šansa u dobroj firmi, što je mnoge u Srbiji razbesnelo. Sada ona za… »
„Radite bez plate godinu dana“: Uspešna preduzetnica izjavom razbesnela Srbiju, a najviše mlade

„Radite bez plate godinu dana“: Uspešna preduzetnica izjavom razbesnela Srbiju, a najviše mlade

Nova 16.05.2024
"Radite bez plate godinu dana", poručila je mladima Olgica Samoilović, vlasnica poznatog kozmetičkog brenda, gostujući u podcastu "Biznis Priče". I, očekivano, izazvala lavinu na društvenim mrežama. „Ako vam se negde ukaže prilika da radite, u… »
Počela od sapuna, prala sudove: Ko je srpska biznismenka koja je razbesnela javnost izjavom o platama

Počela od sapuna, prala sudove: Ko je srpska biznismenka koja je razbesnela javnost izjavom o platama

Mondo 16.05.2024
Vlasnica je kompanije u Loznici koja zapošljava oko 70 ljudi. Vlasnica je kompanije u Loznici koja zapošljava oko 70 ljudi. Olgica Samoilović, osnivačica je kozmetičkog brenda "Hedera Vita", koji je prepoznatljiv po prirodnim preparatima koji se… »
"Radite bez plate godinu dana"! Uspešna preduzetnica razbesnela javnost: Nemojte da mislite da ste bogom dani

"Radite bez plate godinu dana"! Uspešna preduzetnica razbesnela javnost: Nemojte da mislite da ste bogom dani

Mondo 16.05.2024
Poznata preduzetnica je savetovala mlade da rade godinu dana bez plate. Poznata preduzetnica je savetovala mlade da rade godinu dana bez plate. Olgica Samoilović, vlasnica poznatog kozmetičkog brenda gostovala je u "Biznis Priče" i izazvala je veliku… »
„Radite bez plate godinu dana. Niste bogomdani“: Preduzetnica izjavom razbesnela mlade u Srbiji

„Radite bez plate godinu dana. Niste bogomdani“: Preduzetnica izjavom razbesnela mlade u Srbiji

City magazine 16.05.2024
„Radite bez plate godinu dana“, poručila je mladima Olgica Samoilović, vlasnica poznatog kozmetičkog brenda, gostujući u podcastu „Biznis Priče„. I, očekivano, izazvala lavinu na društvenim mrežama, piše Nova. „Ako vam se negde ukaže… »

Vesti dana »