Povezane vesti

Majka zadrugarke najavila tužbu: Hitno se oglasila nakon što je njena ćerka ispričala da je trpela nasilje

Majka zadrugarke najavila tužbu: Hitno se oglasila nakon što je njena ćerka ispričala da je trpela nasilje

Blic 16.05.2024
Rijaliti učesnica Anđela Šparavalo danas je ispričala kako je doživljavala nasilje od bivšeg dečka, a sada se tim povodom oglasila njena majka. Aleksandra Šparavalo rekla je kako njena ćerka, Anđela Šparavalo sve laže, te je najavila novu… »
"Anđela glumi za oskara" Majka Anđele Šparavalo besna zbog ćerkinih laži o nasilju, poručila jedno: "Neka se sve ispita"

"Anđela glumi za oskara" Majka Anđele Šparavalo besna zbog ćerkinih laži o nasilju, poručila jedno: "Neka se sve ispita"

Kurir 16.05.2024
Porodica Anđele Šparavalo mesecima vodi rat sa devojkom njihove ćerke, Bojanom Pavlović, te se sada njena majka oglasila za javnost i najavila tužbu. Naime, Bojana tvrdi kako čuva tajne o porodici svoje partnerke, te nedeljama unazad preti kako će… »
"Prebio me je dok smo bili u vezi" Anđela Šparavalo preživela horor sa bivšim dečkom, otkrila jezive detalje iz prošlosti

"Prebio me je dok smo bili u vezi" Anđela Šparavalo preživela horor sa bivšim dečkom, otkrila jezive detalje iz prošlosti

Kurir 16.05.2024
Učesnica " Elite", Anđela Šparavalo, pre ulaska u Belu kuću prošla je kroz pakao sa svojim bivšim emotivnim partnerom, od kojeg je trpela nasilje, a sada je iznela jezive detalje o tom periodu života. Kako je navela, ona je veoma mlada ušla u… »
"Dečko me prebio": Potresna ispovest zadrugarke o nasilju koje je doživela: "Moji nisu bili tu kada sam odrastala"

"Dečko me prebio": Potresna ispovest zadrugarke o nasilju koje je doživela: "Moji nisu bili tu kada sam odrastala"

Blic 16.05.2024
Rijaliti učesnica Anđela Šparavalo iznela je nove jezive detalje iz svoje prošlosti kada je ispričala kako je u vezi doživljavala nasilje. Anđela Šparavalo tokom svog boravka u rijalitiju Zadruga 7 " Elita " iznela je brojne tvrdnje, koje je… »

Vesti dana »