Povezane vesti

"Da mu bude bolje jednog dana!" Nakon izjava o stanu i kući, Nikolina Pišek imala poruku za Mišu Grofa!

"Da mu bude bolje jednog dana!" Nakon izjava o stanu i kući, Nikolina Pišek imala poruku za Mišu Grofa!

Mondo 16.05.2024
Voditeljka "spustila" bivšeg svekra. Voditeljka "spustila" bivšeg svekra Vitori Ristović, poznatiji kao Miša Grof i Nikolina Pišek ratuju otkako je preminuo Vidoje Ristović. Rat se razbuktao nakon što sudski izvršitelji nisu uspeli da pristupe… »
Nikolina Pišek odgovorila miši grofu! Ove reči će produbiti sukob: "Volela bih da mu..." Kratko i oštro!

Nikolina Pišek odgovorila miši grofu! Ove reči će produbiti sukob: "Volela bih da mu..." Kratko i oštro!

Kurir 16.05.2024
Miša Grof i Nikolina Pišek ratuju otkako je preminuo Vidoje Ristović, a nakon što sudski izvršitelji nisu uspeli da pristupe stanu u Beogradu, u kojem je živela sa pokojnim istoričarom umetnosti, Miša Grof je izneo niz optužbi na račun poznatog… »
Sedeo sam u stanu, čekao snaju! Miša Grof otkrio nove detalje - "Nikolini sam dao pare za kuću u Hrvatskoj"

Sedeo sam u stanu, čekao snaju! Miša Grof otkrio nove detalje - "Nikolini sam dao pare za kuću u Hrvatskoj"

Mondo 16.05.2024
Miša Grof se oglasio nakon vesti da nije dozvolio NIkolini Pišek. Miša Grof se oglasio nakon vesti da nije dozvolio NIkolini Pišek Pre nekoliko dana medije u regionu je zapalila objava voditeljke Nikoline Pišek, kojoj je sud dozvolio da nakon dve… »
„Kupio sam joj kuću u Hrvatskoj“: Miša Grof otkrio detalje sukoba sa Nikolinom Pišek – „Ovo je najteži period“

„Kupio sam joj kuću u Hrvatskoj“: Miša Grof otkrio detalje sukoba sa Nikolinom Pišek – „Ovo je najteži period“

Nova 16.05.2024
Nikolina Pišek i Vitor Ristović, poznatiji kao Miša Grof, od smrti Vidoja Ristovića vode pravi medijski rat u kojem su izneli brojne optužbe i završili na sudu, a glavni konflikt nastao je oko podele imovine. Miša Grof se sada oglasio nakon što je… »
"Kupio sam joj kuću u Hrvatskoj!" Miša Grof otkrio nove detalje odnosa sa Nikolinom Pišek: Blokirala me je!

"Kupio sam joj kuću u Hrvatskoj!" Miša Grof otkrio nove detalje odnosa sa Nikolinom Pišek: Blokirala me je!

Kurir 16.05.2024
Nikolina Pišek nedavno je pokušala, ali nije uspela da pristupi stanu na Vračaru, koji se nalazi u istoj zgradi gde živi i njen svekar Miša Grof. Miša Grof je sada progovorio o odnosu sa voditeljkom, te otkrio da ga je Nikolina blokirala, kao i da… »
(Video) "kupio sam joj kuću u Hrvatskoj": Miša Grof otkrio da ga je Nikolina Pišek blokirala: "Čekao sam snajku ceo dan…

(Video) "kupio sam joj kuću u Hrvatskoj": Miša Grof otkrio da ga je Nikolina Pišek blokirala: "Čekao sam snajku ceo dan…

Blic 16.05.2024
Nikolina Pišek nedavno je rekla kako joj svekar Miša Grof ne dozvoljava da uđe u stan na Vračaru, a sada Miša pred našim kamerama otkrio sve o odnosu sa voditeljkom. Naime, sreli smo Mišu Grofa na jednom događaju, a on nam je tom prilikom… »
"Otkud joj stan na Vračaru?" Miša Grof zarežao na Nikolinu: "To je sve moje"

"Otkud joj stan na Vračaru?" Miša Grof zarežao na Nikolinu: "To je sve moje"

Mondo 16.05.2024
Miša Grof se oglasio nakon što se saznalo da Nikolina Pišek planira da dođe sa policijom i da pokuša da uđe u stan na Vračaru. Miša Grof se oglasio nakon što se saznalo da Nikolina Pišek planira da dođe sa policijom i da pokuša da uđe u stan… »
Miša Grof i Nikolina Pišek ponovo u klinču!

Miša Grof i Nikolina Pišek ponovo u klinču!

Svet plus 16.05.2024
Miša Grof i Nikolina Pišek ponovo u klinču, nakon problema oko njenog uslaska u stan na Vračaru gde je živela sa Mišinim pokojnim sinom Vidojem. Ona je najavila dolazak sa policijom, a evo šta Miša na to kaže... Nikolina Pišek nedavno je… »
"Otkud joj stan na Vračaru, to je sve: Moje?!" Miša Grof besan nakon što je Nikolina najavila da će mu na vrata doći sa…

"Otkud joj stan na Vračaru, to je sve: Moje?!" Miša Grof besan nakon što je Nikolina najavila da će mu na vrata doći sa…

Blic 16.05.2024
Nikolina Pišek nedavno je saopštila da je sudskim putem dobila rešenje kojim joj se odobrava da uđe u stan na Vračaru gde je nekada živela sa suprugom Vidojem Ristovićem. Nakom smrti njenog supruga, Nikolina Pišek vodi javni rat sa ocem Vidoja… »
Nikolina najavila haos, kurir na licu mesta! Evo šta se dešava ispred stana Vidojeve udovice, Miša Grof poručio: Spremio…

Nikolina najavila haos, kurir na licu mesta! Evo šta se dešava ispred stana Vidojeve udovice, Miša Grof poručio: Spremio…

Kurir 16.05.2024
Nikolina Pišek nedavno je pokušala, ali nije uspela da pristupi stanu na Vračaru, koji se nalazi u istoj zgradi gde živi i njen svekar Miša Grof. Voditeljka se na svom Instagram nalogu oglasila i otkrila šta je zatekla ispred zgrade. Objavila je… »

Vesti dana »