Povezane vesti

Zakona o rodnoj ravnopravnosti je nastavak NATO agresije i hibridni rat protiv Srba

Zakona o rodnoj ravnopravnosti je nastavak NATO agresije i hibridni rat protiv Srba

Pravda 16.05.2024
Obavezna primena rodno osetljivog jezika u oblasti obrazovanja i javnog informisanja, po slovu Zakona o rodnoj ravnopravnosti, počinje za četiri dana, a da većini i dalje nije jasno na šta ih ovaj zakon obavezuje i zbog čega će se položaj žena u… »
Nestorović: Skupština odbila inicijativu za stavljanje van snage Zakona o rodnoj ravnopravnosti

Nestorović: Skupština odbila inicijativu za stavljanje van snage Zakona o rodnoj ravnopravnosti

Beta 16.05.2024
Poslanik grupe "Mi - Snaga naroda" Branimir Nestorović izjavio je danas da je Skupština Srbije odbila njihovu inicijativu o stavljanju van snage Zakona o rodnoj ravnopravnosti u Skupštini Srbije uz obrazloženje da Evropska unija "to nije odobrila". On… »
Nestorović: Skupština Srbije odbila da stavi van snage Zakon o rodnoj ravnopravnosti

Nestorović: Skupština Srbije odbila da stavi van snage Zakon o rodnoj ravnopravnosti

Radio 021 16.05.2024
Poslanik grupe "Mi - snaga naroda" Branimir Nestorović izjavio je da je Skupština Srbije odbila njihovu inicijativu o stavljanju van snage Zakona o rodnoj ravnopravnosti. Kako je rekao Nestorović, obrazloženje prilikom odbijanja je da Evropska unija… »
Nestorović: Skupština odbila inicijativu za stavljanje van snage Zakona o rodnoj ravnopravnosti

Nestorović: Skupština odbila inicijativu za stavljanje van snage Zakona o rodnoj ravnopravnosti

Nedeljnik 16.05.2024
Poslanik grupe „Mi – Snaga naroda“ Branimir Nestorović izjavio je danas da je Skupština Srbije odbila njihovu inicijativu o stavljanju van snage Zakona o rodnoj ravnopravnosti u Skupštini Srbije uz obrazloženje da Evropska unija „to nije… »
Nestorović protiv rodno senzitivnog jezika: To je nakaradni put u stilu poslednje Evrovizije

Nestorović protiv rodno senzitivnog jezika: To je nakaradni put u stilu poslednje Evrovizije

Danas 16.05.2024
Narodni poslanik poslaničke grupe „Mi snaga naroda – prof. dr Branimir Nestorović“ Aleksandar Pavić izjavio je danas da je zvanični početak primene rodno osetljivog jezika „nastavak agresije na srpski narod hibridni rat i ostvarenje plana… »
Nestorović: Skupština odbila inicijativu za stavljanje van snage Zakona o rodnoj ravnopravnosti

Nestorović: Skupština odbila inicijativu za stavljanje van snage Zakona o rodnoj ravnopravnosti

Radio sto plus 16.05.2024
On je na konferenciji za novinare povodom početka obavezne primene rodno osetljivog jezika, rekao da taj zakon predstavlja “nakaradni put kojim Srbija ide zbog prihvatanja da se primeni sve ono što je EU usvojila”. “Jezik predstavlja suštinu… »
Nestorović: Skupština odbila inicijativu za stavljanje van snage Zakona o rodnoj ravnopravnosti

Nestorović: Skupština odbila inicijativu za stavljanje van snage Zakona o rodnoj ravnopravnosti

Novi magazin 16.05.2024
Poslanik grupe "Mi - Snaga naroda" Branimir Nestorović izjavio je danas da je Skupština Srbije odbila njihovu inicijativu o stavljanju van snage Zakona o rodnoj ravnopravnosti u Skupštini Srbije uz obrazloženje da Evropska unija "to nije odobrila". On… »

Vesti dana »