Povezane vesti

Nestorović neće na izbore bez Save Manojlovića i Dobrice Veselinovića

Nestorović neće na izbore bez Save Manojlovića i Dobrice Veselinovića

Politika 16.05.2024
Predsednik pokreta „Mi – snaga naroda“ Branimir Nestorović izjavio je da će taj pokret u narednih nekoliko dana doneti odluku o učešću na predstojećim beogradskim i lokalnim izborima. Nestorović je istakao da će odluka njegovog pokreta u… »
Vučić sam protiv svih

Vučić sam protiv svih

Politika 16.05.2024
Predsednik Aleksandar Vučić našao se sam nasuprot cele opozicije uoči teških trenutaka i pritisaka koji se vrše na Srbiju od prijema tzv. Kosova u Savet Evrope do donošenja rezolucije o Srebrenici u UN. Nasuprot Vučiću našle su se čak i one… »
Manojlović: Kreni-Promeni će učestvovati na izborima

Manojlović: Kreni-Promeni će učestvovati na izborima

Insajder 16.05.2024
Kandidat za gradonačelnika i nosilac liste "Kreni-promeni" na beogradskim izborima Savo Manojlović izjavio je danas da će taj pokret izaći na beogradske izbore, jer su prihvaćene opozicione liste. Na konferenciji za medije, Manojlović je rekao da 20… »
Manojlović: Pokret Kreni-promeni izlazi na beogradske izbore

Manojlović: Pokret Kreni-promeni izlazi na beogradske izbore

Vreme 16.05.2024
Vlast je ispunila uslove iz ultimatuma i proglasila listu Kreni-promeni u opštini Vračar, te ovaj pokret neće praviti blokadu izbora, rekao je Savo Manojlović. Uz ovu listu, proglašeno je još četiri koalicije "Biramo Beograd" Pokret Kreni-promeni… »
Manojlović: Kreni-promeni ide na izbore u Beogradu, proglašena i lista na Vračaru

Manojlović: Kreni-promeni ide na izbore u Beogradu, proglašena i lista na Vračaru

Radio 021 16.05.2024
Pokret Kreni-promeni izlazi na beogradske izbore 2. juna, jer je vlast ispunila uslove iz njihovog ultimatuma i proglasila im listu u opštini Vračar. To je saopštio danas lider te organizacije i kandidat za gradonačelnika Savo Manojlović. Manojlović… »
Nestorović se oglasio posle obaranja pojedinih opozicionih lista zbog nepravilosti: Postavio svoj uslov za izlazak na…

Nestorović se oglasio posle obaranja pojedinih opozicionih lista zbog nepravilosti: Postavio svoj uslov za izlazak na…

Kurir 16.05.2024
Predsednik pokreta "Mi - Snaga naroda" Branimir Nestorović izjavio je da će taj pokret konačnu odluku o izlasku na predstojeće lokalne izbore doneti u narednih nekoliko dana, reagujući na poruke pojedinih opozicionih partija da je moguć bojkot… »
Odluka „Biramo Beograd“ o povlačenju iz izbora zavisi i od Sava Manojlovića, lista Kreni-Promeni na Vračaru…

Odluka „Biramo Beograd“ o povlačenju iz izbora zavisi i od Sava Manojlovića, lista Kreni-Promeni na Vračaru…

Danas 16.05.2024
Koalicija „Biramo Beograd“ još nema konkretnu odluku da li će se priključiti eventualnoj blokadi izbora 2. juna koju najavljuje pokret Kreni-Promeni, ukoliko sve opozicione liste ne budu prihvaćene, nezvanično saznaje Danas od izvora unutar ove… »
Velika koalicija opozicije: Savo Manojlović, Nestorović i Biram borbu - svi zajedno protiv Vučića

Velika koalicija opozicije: Savo Manojlović, Nestorović i Biram borbu - svi zajedno protiv Vučića

B92 16.05.2024
Predsednik pokreta "MI-snaga naroda" Branimir Nestorović izjavio je da će taj pokret konačnu odluku o izlasku na predstojećim lokalnim izborima doneti u narednih nekoliko dana. Nestorović je agenciji Beta kazao da će ta odluka zavisiti od stava… »
Nestorović: Nećemo na izbore bez "Kreni-promeni" i "Biramo Beograd"

Nestorović: Nećemo na izbore bez "Kreni-promeni" i "Biramo Beograd"

Insajder 16.05.2024
Predsednik pokreta "MI-snaga naroda" Branimir Nestorović izjavio je da će taj pokret konačnu odluku o izlasku na predstojećim lokalnim izborima doneti u narednih nekoliko dana. Nestorović je agenciji Beta kazao da će ta odluka zavisiti od stava… »
Nestorović: Ne idemo na izbore ako ne budu učestvovali "Kreni-promeni" i "Biramo"

Nestorović: Ne idemo na izbore ako ne budu učestvovali "Kreni-promeni" i "Biramo"

NIN 16.05.2024
Predsednik pokreta "MI-snaga naroda" Branimir Nestorović izjavio je da će taj pokret konačnu odluku o izlasku na predstojećim lokalnim izborima doneti u narednih nekoliko dana. On je agenciji Beta rekao da će ta odluka zavisiti od stava pokreta… »
Nestorović: Nećemo na izbore bez "Kreni - promeni" i "Biramo Beograd"

Nestorović: Nećemo na izbore bez "Kreni - promeni" i "Biramo Beograd"

Blic 16.05.2024
Predsednik pokreta "Mi - Snaga naroda" Branimir Nestorović izjavio je da će taj pokret konačnu odluku o izlasku na predstojeće lokalne izbore doneti u narednih nekoliko dana. Nestorović je kazao da će ta odluka zavisiti od stava pokreta „ Kreni -… »
Nestorović: Nećemo na izbore bez „Kreni-promeni“ i „Biramo Beograd“

Nestorović: Nećemo na izbore bez „Kreni-promeni“ i „Biramo Beograd“

Danas 16.05.2024
Predsednik pokreta „MI-snaga naroda“ Branimir Nestorović izjavio je danas da će taj pokret konačnu odluku o izlasku na predstojećim lokalnim izborima doneti u narednih nekoliko dana. Nestorović je agenciji Beta kazao da će ta odluka zavisiti od… »
Nestorović: Nećemo na izbore bez „Kreni-promeni“ i „Biramo Beograd“

Nestorović: Nećemo na izbore bez „Kreni-promeni“ i „Biramo Beograd“

N1 Info 16.05.2024
Predsednik pokreta "MI-snaga naroda" Branimir Nestorović izjavio je da će taj pokret konačnu odluku o izlasku na predstojećim lokalnim izborima doneti u narednih nekoliko dana. Nestorović je agenciji Beta kazao da će ta odluka zavisiti od stava… »
Nestorović: Nećemo na izbore bez 'Kreni-promeni' i 'Biramo Beograd'

Nestorović: Nećemo na izbore bez 'Kreni-promeni' i 'Biramo Beograd'

Novi magazin 16.05.2024
Predsednik pokreta "MI-snaga naroda" Branimir Nestorović izjavio je danas da će taj pokret konačnu odluku o izlasku na predstojećim lokalnim izborima doneti u narednih nekoliko dana. Nestorović je agenciji Beta kazao da će ta odluka zavisiti od… »

Vesti dana »