Povezane vesti

Ko je bio muž Aleksandre Tadić Cipke koji je danas preminuo!

Ko je bio muž Aleksandre Tadić Cipke koji je danas preminuo!

Svet plus 16.05.2024
Suprug Aleksandre Tadić Cipke, Nebojša Jarin Stojićević, preminuo je danas, 16. maja, usled srčanog udara. Ko je bio pevečicin muž bio i čime se bavio, pogledajte u nastavku. Nebojša je bio poznat kao uspešan poslovni čovek u Šapcu, gde je bio… »
Pevačici iznenada preminuo suprug Zvezda "Granda" postala udovica, najbolji drug potvrdio

Pevačici iznenada preminuo suprug Zvezda "Granda" postala udovica, najbolji drug potvrdio

Kurir 16.05.2024
Suprug pevačice Aleksandre Tadić Cipke, Nebojša Jarin Stojićević, preminuo je danas od posledica infarkta, potvrdio je za Kurir njen najbolji prijatelj, Aleksandar Misojčić Xander. - Nažalost, informacija je tačna. Upravo su mi javili. Idem u… »
Evo kada će Cipkin muž biti ispraćen na večni počinak! Poznato vreme i mesto sahrane, oglasila se porodica (foto)

Evo kada će Cipkin muž biti ispraćen na večni počinak! Poznato vreme i mesto sahrane, oglasila se porodica (foto)

Kurir 16.05.2024
Nebojša Stojićević zvani Jarin, suprug pevačice Aleksandre Tadić Cipke biće sahranjen sutra u rodnom gradu, piše u saopštenju njegove porodice. Naime, oni su se oglasili i obavestili rodbinu, prijatelje kada će Nebojša biti ispraćen na večni… »
Evo ko je bio suprug "zvezde granda" koji je iznenada umro: Biznismen je sa pevačicom bio 10 godina u ljubavi

Evo ko je bio suprug "zvezde granda" koji je iznenada umro: Biznismen je sa pevačicom bio 10 godina u ljubavi

Blic 16.05.2024
Pevačici Aleksandri Tadić Cipki iznenada je umro suprug Nebojša Jarin Stojićević sa kojim je bila u emotivnoj vezi 10 godina, a venčali su se pre godinu dana. Aleksandra Tadić Cipka uvek je isticala da je suprug njena najveća podrška, a njihova… »
Ko je bio muž srpske pevačice koji je danas preminuo: Uspešan biznismen, direktor javnog preduzeća

Ko je bio muž srpske pevačice koji je danas preminuo: Uspešan biznismen, direktor javnog preduzeća

Mondo 16.05.2024
Cipka i Nebojša zajedno su bili više od decenije zajedno i on je godinama ulagao u njenu karijeru. Cipka i Nebojša zajedno su bili više od decenije zajedno i on je godinama ulagao u njenu karijeru. Muž pevačice Aleksandre Tadić Cipke, Nebojša… »
"Nisam znala da će život toliko da mi se promeni" Ovako je Cipka govorila o suprugu koji je iznenada preminuo

"Nisam znala da će život toliko da mi se promeni" Ovako je Cipka govorila o suprugu koji je iznenada preminuo

Mondo 16.05.2024
Suprug pevačice Aleksandre Tadić Cipke, Nebojša Jarin Stojićević, iznenada je preminuo danas. Suprug pevačice Aleksandre Tadić Cipke, Nebojša Jarin Stojićević, iznenada je preminuo danas. Aleksandra Tadić Cipka danas je doživela tragediju… »
Srpskoj pevačici muž iznenada preminuo: Oglasio se njen prijatelj i otkrio šta je prethodilo tragičnom ishodu

Srpskoj pevačici muž iznenada preminuo: Oglasio se njen prijatelj i otkrio šta je prethodilo tragičnom ishodu

Svet & Skandal 16.05.2024
Preminuo muž Aleksandre Tadić Cipke, nemili događaj sve potresao Preminuo muž Aleksandre Tadić Cipke, kako pišu domaći mediji i to od posledica infarkta. Naime, Nebojša Jarin Stojićević, preminuo je danas od posledica infarkta, potvrdio je za… »
Stariji od nje više od 20 godina, venčali se u tajnosti: Ovako je Cipka pričala o mužu koji je danas umro

Stariji od nje više od 20 godina, venčali se u tajnosti: Ovako je Cipka pričala o mužu koji je danas umro

Telegraf 16.05.2024
Pevačica je iznenada ostala udovica. Aleksandra Tadić Cipka ostala je udovica usled iznenadne tragedije - njen muž Nebojša Jarin Stojićević umro je danas, 16. maja. On je preminuo u Šapcu od posledica infarkta, a sa Cipkom je bio duže od decenije… »
Srpskoj pevačici iznenada umro muž: Oglasio se njen prijatelj: "Idem u Šabac da budem uz nju"

Srpskoj pevačici iznenada umro muž: Oglasio se njen prijatelj: "Idem u Šabac da budem uz nju"

Blic 16.05.2024
Suprug pevačice Aleksandre Tadić Cipke je umro, kako pišu domaći mediji od posledica infarkta. Naime, Nebojša Jarin Stojićević, preminuo je danas od posledica infarkta, potvrdio je za domaće medije njen najbolji prijatelj, Aleksandar Misojčić… »
Venčali se pre godinu dana, pa usledila tragedija: Pevačica je ovako govorila o mužu koji je iznenada umro: "Život mi se…

Venčali se pre godinu dana, pa usledila tragedija: Pevačica je ovako govorila o mužu koji je iznenada umro: "Život mi se…

Blic 16.05.2024
Suprug pevačice Aleksandre Tadić Cipke preminuo je iznenada. Nebojša Jarin Stojićević je preminuo od posledica infarkta, a on i pevačica su godinu dana bili u braku. Pevačica Aleksandra Tadić Cipka je ranije govorila o braku nakon što se udala u… »
Evo ko je suprug zvezde granda koji je iznenada preminuo: Direktor javnog preduzeća, biznismen i Cipkina ljubav za ceo život

Evo ko je suprug zvezde granda koji je iznenada preminuo: Direktor javnog preduzeća, biznismen i Cipkina ljubav za ceo život

Kurir 16.05.2024
Pevačica Aleksandra Tadić Cipka i njen suprug Nebojša Jarin Stojićević krunisali su svoju ljubav brakom, nakon više od 10 godina veze. Cipka nikada nije krila koliko ga voli i kolika joj je podrška bio, a njihova ljubav je bila filmska. Svaki… »
Pevačici iznenada preminuo muž! Zvezda "Granda" doživela je tragediju, vest potvrdio prijatelj

Pevačici iznenada preminuo muž! Zvezda "Granda" doživela je tragediju, vest potvrdio prijatelj

Mondo 16.05.2024
Suprug pevačice Aleksandre Tadić Cipke, Nebojša Jarin Stojićević, iznenada je preminuo danas. Suprug pevačice Aleksandre Tadić Cipke, Nebojša Jarin Stojićević, iznenada je preminuo danas. Suprug pevačice Aleksandre Tadić Cipke, Nebojša Jarin… »
Nisam verovala da će život toliko da mi se promeni Ovako je Cipka pričala o suprugu koji je iznenada preminuo: Voli me i…

Nisam verovala da će život toliko da mi se promeni Ovako je Cipka pričala o suprugu koji je iznenada preminuo: Voli me i…

Kurir 16.05.2024
Aleksandra Tadić Cipka danas je doživela tragediju, kada je od posledica infarkta preminuo njen suprug Nebojša Jarin Stojićević. Pevačica je 10 godina provela sa Nebojšom, a onda mu je u tajnosti izgovorila sudbonosno "da". Svoj privatan život… »
Tragedija! Iznenada preminuo muž srpske pevačice

Tragedija! Iznenada preminuo muž srpske pevačice

Telegraf 16.05.2024
Nebojša Jarin Stojićević je preminuo od posledica infarkta. Muž pevačice Aleksandre Tadić Cipke preminuo je iznenada. Kako je za Telegraf potvrdio izvor blizak zvezdi Granda, on je umro od posledica infarkta. (Telegraf.rs)… »
Ko je bio muž srpske pevačice koji je danas iznenada umro: Biznismen, maksimalno ulagao u njenu karijeru

Ko je bio muž srpske pevačice koji je danas iznenada umro: Biznismen, maksimalno ulagao u njenu karijeru

Telegraf 16.05.2024
Cipka i Nebojša zajedno su bili više od decenije i on je godinama ulagao u njenu karijeru. Muž Aleksandre Tadić Cipke, Nebojša Jarin Stojićević, umro je danas, 16. maja, od posledica infarkta. Nebojša je bio poznat u svom kraju, u Šapcu, kao… »

Vesti dana »