Povezane vesti

Premijer za RTV: Obaveza mi je, ali i zadovoljstvo i čast, da vodim računa o svakom metru naše zemlje, ali Novi Sad ima…

Premijer za RTV: Obaveza mi je, ali i zadovoljstvo i čast, da vodim računa o svakom metru naše zemlje, ali Novi Sad ima…

RTV 16.05.2024
NOVI SAD - Premijer Srbije Miloš Vučević je tokom obilaska radova na obilaznici oko Novog Sada, kao i na mostu preko Dunava, odgovarajući na pitanje šta Novosađani mogu da očekuju od novog premijera za RTV rekao: "Kao neko ko je bio ministar… »
Vučević iskreno o svom gradu Obaveza mi je, ali i čast da brinem o svakom metru naše zemlje, ali Novi Sad ima posebno mesto…

Vučević iskreno o svom gradu Obaveza mi je, ali i čast da brinem o svakom metru naše zemlje, ali Novi Sad ima posebno mesto…

Kurir 16.05.2024
Premijer Srbije Miloš Vučević je tokom obilaska radova na Obilaznici oko Novog Sada, kao i na mostu preko Dunava, odgovarajući na pitanje šta Novosađani mogu da očekuju od novog premijera, odgovorio: - Nepristojno je da ja pričam o tome jer neko… »
Premijer Vučević iskreno o svom gradu: Novi Sad ima posebno mesto u mom srcu

Premijer Vučević iskreno o svom gradu: Novi Sad ima posebno mesto u mom srcu

Telegraf 16.05.2024
Moja lična karta je i dalje u Novom Sadu, a sve što budem mogao da uradim za ovaj grad ću uraditi. Premijer Srbije Miloš Vučević je tokom obilaska radova na Obilaznici oko Novog Sada, kao i na mostu preko Dunava, odgovarajući na pitanje šta… »
Premijer Vučević iskreno o svom gradu: Obaveza mi je, ali i zadovoljstvo i čast da vodim računa o svakom metru naše…

Premijer Vučević iskreno o svom gradu: Obaveza mi je, ali i zadovoljstvo i čast da vodim računa o svakom metru naše…

Dnevnik 16.05.2024
Premijer Srbije Miloš Vučević je tokom obilaska radova na Obilaznici oko Novog Sada, kao i na mostu preko Dunava, odgovarajući na pitanje šta Novosađani mogu da očekuju od novog premijera, odgovorio: - Nepristojno je da ja pričam o tome jer neko… »

Vesti dana »