Povezane vesti

"DA SAM REKAO MAGIČNE REČI, OSTAO BIH U PODELI" Miloš Biković o napuštanju serije "Beli lotos" - dobio ultimatum!

"DA SAM REKAO MAGIČNE REČI, OSTAO BIH U PODELI" Miloš Biković o napuštanju serije "Beli lotos" - dobio ultimatum!

Mondo 16.05.2024
Miloš Biković otkrio da je dobio ultimatum! Miloš Biković otkrio da je dobio ultimatum! Srpski glumac Miloš Biković, ostao je bez uloge u HBO seriji "Beli lotos", nakon brojnih reakcija na društvenim mrežama o njegovoj "naklonosti Rusiji" u jeku… »
"Nisam pristao na ultimatum!" Miloš Biković prvi put o skandalu vezanim za seriju "Beli lotus"

"Nisam pristao na ultimatum!" Miloš Biković prvi put o skandalu vezanim za seriju "Beli lotus"

Telegraf 16.05.2024
"Svaki put kad sam izdao sebe, osećao sam se loše", naveo je glumac. Jedan od naših najboljih mlađih glumaca, Miloš Biković, ostao je bez uloge u veoma popularnoj seriji "Beli lotus". Biković je sada prvi put o tome otvoreno govorio za Nedeljnik… »
„Dali su mi ultimatum, odbio sam ga“: Miloš Biković prvi put o “Belom lotosu” i HBO

„Dali su mi ultimatum, odbio sam ga“: Miloš Biković prvi put o “Belom lotosu” i HBO

N1 Info 16.05.2024
Srpski glumac Miloš Biković, koji je početkom godine ostao bez uloge u hit seriji “Beli lotos" (White Lotus) zbog veza sa Rusijom, u prvom intervjuu za neki medij govorio je o svojoj odluci i svemu što se dešavalo kasnije. Biković je za Nedeljnik… »
Miloš Biković prvi put o seriji „White lotus“ i HBO: Dali su mi ultimatum, odbio sam

Miloš Biković prvi put o seriji „White lotus“ i HBO: Dali su mi ultimatum, odbio sam

Danas 16.05.2024
Glumac Miloš Biković, koji je početkom godine ostao bez uloge u hit seriji “Beli lotos“ (White Lotus) zbog veza sa Rusijom, u prvom intervjuu za neki medij govorio je o svojoj odluci i svemu što se dešavalo kasnije. Miloš Biković prvi put o… »

Vesti dana »