Povezane vesti

Saša Popović na štakama hoda: Prvi snimak nakon nezgode koju je doživeo: Ovako došao na snimanje "Zvezda Granda" (Video)

Saša Popović na štakama hoda: Prvi snimak nakon nezgode koju je doživeo: Ovako došao na snimanje "Zvezda Granda" (Video)

Blic 16.05.2024
Kreativni direktor "Granda" Saša Popović doživeo je nezgodu u svom domu u Opatiji zbog čega je završio u bolnici. Naime Saša Popović uslikan je sada kako hoda na štakama, a naše ekipe usnimile su ga nakon što je danas završio sa snimanjem… »
Član žirija se slomio kad je saznao za smrt cipkinog muža! Vest ga zatekla na snimanju zg: Odlepio sam!

Član žirija se slomio kad je saznao za smrt cipkinog muža! Vest ga zatekla na snimanju zg: Odlepio sam!

Kurir 16.05.2024
Muzičar i član žirija "Zvezda Granda" Đorđe David bio je vidno uznemiren nakon što je primio vesti o iznenadnoj smrti muža pevačice Aleksandre Tadić Cipke. - Sad su mi javili, odlepio sam - rekao je kratko Đorđe, koji je došao na snimanje nove… »
Pevač se slomio kada je saznao za smrt Cipkinog muža! Vest ga zatekla na snimanju zg: "Odlepio sam"

Pevač se slomio kada je saznao za smrt Cipkinog muža! Vest ga zatekla na snimanju zg: "Odlepio sam"

Telegraf 16.05.2024
Nije krio tugu... Muzičar Đorđe David bio je vidno uznemiren nakon što je primio vesti o iznenadnoj smrti muža pevačice Aleksandre Tadić Cipke. - Sad su mi javili, odlepio sam - rekao je kratko Đorđe, koji je došao na snimanje nove emisije… »
(Video) "Sad su mi javili, odlepio sam": Đorđe David van sebe nakon što je primio vesti o iznenadnoj smrti supruga pevačice…

(Video) "Sad su mi javili, odlepio sam": Đorđe David van sebe nakon što je primio vesti o iznenadnoj smrti supruga pevačice…

Blic 16.05.2024
Đorđe David pojavio se danas na snimanju takmičenja "Zvezda Granda" u čijem je žiriju. Đorđe David je pred početak snimanja pred kamerama "Blica" bio vidno uznemiren nakon što je primio vesti o iznenadnoj smrti muža pevačice Aleksandre Tadić… »
Već došao na snimanje Granda! Saša Popović (70) doživeo nezgodu u Opatiji - "Mlad je on čovek, izdržaće"

Već došao na snimanje Granda! Saša Popović (70) doživeo nezgodu u Opatiji - "Mlad je on čovek, izdržaće"

Mondo 16.05.2024
Saša Popović je zadobio prelom noge u svojoj kući u Opatiji. Saša Popović je zadobio prelom noge u svojoj kući u Opatiji Kreativni direktor Granda Saša Popović, polomio je nogu kada se sapleo na stepenicu u svom domu u Opatiji, zbog čega je… »

Vesti dana »