Povezane vesti

"Mile svilar neće igrati za Srbiju": Dragan Stojković razjasnio sve! Otkrio i ko je najbolji igrač FK Partizan

"Mile svilar neće igrati za Srbiju": Dragan Stojković razjasnio sve! Otkrio i ko je najbolji igrač FK Partizan

Večernje novosti 16.05.2024
SELEKTOR Srbije Dragan Stojković Piksi bio je gost na "Čika Dači" gde je pratio meč Radničkog i Vojvodine. Foto: M.Vukadinović Sam duel nije doneo goleadu kakvoj su se nadali navijči, a Dragan Stojković Piksi imao je razloga za zadovoljstvo. -… »
Stojković za "Sportske": "Svilar? Nećemo ga zvati! Danas sam video materijal za reprezentaciju"

Stojković za "Sportske": "Svilar? Nećemo ga zvati! Danas sam video materijal za reprezentaciju"

Sportske.net 16.05.2024
Selektor reprezentacije Srbije Dragan Stojković prisustvovao je današnjem derbiju na "Čika Dači" između Radničkog 1923 i Vojvodine. On je našem reporteru sa lica mesta, Aleksadru Obrenoviću, potvrdio da je danas video materijal za A tim. "Jedan od… »
Piksi jasan po pitanju svilara: ‘Srbiju ili voliš ili ne!’ – Jovanović iz Partizana uskoro u reprezentaciji!?

Piksi jasan po pitanju svilara: ‘Srbiju ili voliš ili ne!’ – Jovanović iz Partizana uskoro u reprezentaciji!?

Hot sport 16.05.2024
Videćemo ko će dobiti poziv. Radnički 1923 je u Kragujevcu remizirao sa ekipom Vojvodine u okviru 36. kola Superlige Srbije, bez pogodaka. Utakmicu je iz lože posmatrao selektor našeg nacionalnog tima, Dragan Stojković Piksi: – Jedan od razloga… »

Vesti dana »