Povezane vesti

"Koplja se lome na nama, postoje 4 cilja rezolucije" Vučić: Ne žele bliže odnose sa Srbijom, već da unište svaku vrstu…

"Koplja se lome na nama, postoje 4 cilja rezolucije" Vučić: Ne žele bliže odnose sa Srbijom, već da unište svaku vrstu…

Kurir 16.05.2024
* Fico je veliki prijatelj Srbije, jedan veliki lider nesalomive volje koji se retko pronalazi * Biće teško na izborima jer su se svi oni ujedinili, pozivam ljude da glasaju po svojoj savesti, postavili smo velike ciljeve * Skoro da sam siguran da će… »
"Za 2 zemlje smo postigli važan rezultat večeras" Vučić otkrio koje će zemlje glasati protiv rezolucije o Srebrenici

"Za 2 zemlje smo postigli važan rezultat večeras" Vučić otkrio koje će zemlje glasati protiv rezolucije o Srebrenici

Kurir 16.05.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je za RTS da će svaki građanin Srbije da se oseća ponosno, govoreći o predlogu Rezolucije o Srebrenici. - Ne mogu da vam kažem za glasanje i večeras smo dobili potvrdu da će neko biti uzdržan. I… »
Kina će glasati protiv rezolucije o Srebrenici u UN

Kina će glasati protiv rezolucije o Srebrenici u UN

Politika 16.05.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je večeras da će Kina biti protiv kada se u UN bude glasalo o rezoluciji o Srebrenici i naglasio da će to biti od ogromnog značaja za Srbiju. Predsednik Si Đinping mi je rekao koliko mu je odvratno sve… »
Vučić: Dobili smo potvrdu da će neke zemlje biti uzdržane

Vučić: Dobili smo potvrdu da će neke zemlje biti uzdržane

Politika 16.05.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić gostuje u emisiji "Četvrtkom u 9" na RTS-u. Predsednik je na početku prokomentarisao pokušaj atentata na slovačkog premijera Roberta Fica. - U posleratnoj istoriji Evrope čini mi se da je samo na četvoricu lidera… »
Vučić o atentatu na Fica: On je veliki prijatelj Srbije, veliki lider nesalomive volje koji se retko pronalazi

Vučić o atentatu na Fica: On je veliki prijatelj Srbije, veliki lider nesalomive volje koji se retko pronalazi

Kurir 16.05.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić gostuje u emisiji "Četvrtkom u 9". Vučić je u razgovoru za RTS prokomentarisao pokušaj atentata na slovačkog premijera Roberta Fica. - U posleratnoj istoriji Evrope čini mi se da je samo na četvoricu lidera… »
Aleksandar Vučić za RTS: Rezolucija o Srebrenici nije pijetet stradalima nego kažnjavanje celog srpskog naroda

Aleksandar Vučić za RTS: Rezolucija o Srebrenici nije pijetet stradalima nego kažnjavanje celog srpskog naroda

RTS 16.05.2024
Skoro da sam siguran da će naši prijatelji iz Kine glasati protiv rezolucije o Srebrenici, kao i Mađarska, a da ni Slovačka, Kipar, UAE, Bahrein neće biti "za", rekao je predsednik Srbije Aleksandar Vučić u emisiji "Četvrtkom u 9“ na RTS-u. Ne… »
Vučić: Sa Orbanom ću posetiti teško povređenog slovačkog premijera Fica

Vučić: Sa Orbanom ću posetiti teško povređenog slovačkog premijera Fica

Radio 021 16.05.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić je saopštio da će posetititi slovačkog teško povređenog premijera Roberta Fica, zajedno sa mađarskim premijerom Viktorom Orbanom. Komentarišući pokušaj atentata na slovačkog premijera, Vučić je rekao da to… »
Predsednik Vučić o aktuelnim temama: Borba oko rezolucije o Srebrenici je borba neravnopravnih Njen cilj je ukidanje srpske…

Predsednik Vučić o aktuelnim temama: Borba oko rezolucije o Srebrenici je borba neravnopravnih Njen cilj je ukidanje srpske…

Dnevnik 16.05.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić gostuje u emisiji "Četvrtkom u 9" na RTS, u kojoj že govoriti o svim aktuelnim temama. Uoči sednice GS UN zemlje trpe ogromne pritiske, neki naši prijatelji se izvinjavaju, ali Mađarska će biti protiv, Slovačka… »
Vučić o Rezoluciji o genocidu u Srebrenici: Oni će formalno da pobede, Mađarska će glasati protiv, a siguran sam da za nju…

Vučić o Rezoluciji o genocidu u Srebrenici: Oni će formalno da pobede, Mađarska će glasati protiv, a siguran sam da za nju…

Nova 16.05.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je večeras kako će Mađarska sigurno glasati protiv Rezolucije o genocidu u Srebrenici, kao i da je siguran da Slovačka, Kina i Kipar neće glasati za tu rezoluciju. Aleksandar Vučić je rekao kako uoči… »
Vučić: Opozicija dobila sve uslove koje je tražila, izbori nisu igračka

Vučić: Opozicija dobila sve uslove koje je tražila, izbori nisu igračka

Insajder 16.05.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je da je vlast opoziciji ispunila sve izborne uslove koje je opozicija tražila za lokalne izbore 2. juna i dodao da izbori nisu "igra i igračka" i rekao da ljudi na njima ljudi odlučuju o svojoj sudbini… »
Vučić: Izbori nisu igra i igračka, na njima ljudi odlučuju o svojoj sudbini

Vučić: Izbori nisu igra i igračka, na njima ljudi odlučuju o svojoj sudbini

Euronews 16.05.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je večeras povodom predstojećih beogradskih i lokalnih izbora 2. juna da izbori nisu "igra i igračka" i podsetio da ljudi na njima ljudi odlučuju o svojoj sudbini. "Kada ljudi misle da ne može da se vrati… »
Vučić: "Garantujem narodu da ću dati sve da sačuvam čast i obraz naše jedine Srbije"

Vučić: "Garantujem narodu da ću dati sve da sačuvam čast i obraz naše jedine Srbije"

B92 16.05.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić gostovao je u emisiji "Četvrtkom u 9" na RTS-u, gde je govorio o svim aktuelnim temama. Na početku svog gostovanja Vučić je prokomentarisao atentat na Roberta Fica i rekao je da je prosto nezamislivo da se u… »
Vučić o atentatu na Fica: On je veliki, iskreni prijatelj Srbije

Vučić o atentatu na Fica: On je veliki, iskreni prijatelj Srbije

B92 16.05.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić prokomentarisao je večeras atentat na Roberta Fica i rekao je da je prosto nezamislivo da se u današnje doba ovo desi. "On je veliki prijatelj Srbije, iskreni prijatelj, na njega ne možete izvršiti pritisak. Jednim… »
Vučić najavio da će slovačkog premijera Fica posetiti zajedno sa Orbanom

Vučić najavio da će slovačkog premijera Fica posetiti zajedno sa Orbanom

Novi magazin 16.05.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić je saopštio da će posetititi slovačkog teško povređenog premijera Roberta Fica, zajedno sa mađarskim premijerom Viktorom Orbanom. Komentarišući pokušaj atentata na slovačkog premijera Vučić je rekao da to… »
Vučić o rezoluciji o Srebrenici: Mađarska će sigurno glasati protiv, a neće glasati ni Slovačka, Kipar…

Vučić o rezoluciji o Srebrenici: Mađarska će sigurno glasati protiv, a neće glasati ni Slovačka, Kipar…

Novi magazin 16.05.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić rekao je da će Mađarska sigurno glasati protiv rezolucije o Srebrenici u Generalnoj skupštini UN, kao i da je siguran da za rezoluciju neće glasati ni Slovačka, ni Kipar. “Nadam se i verujem da prijatelji… »
"Ja sam se pomirio sa svojom političkom sudbinom" Vučić otkrio šta mu nikada neće oprostiti!

"Ja sam se pomirio sa svojom političkom sudbinom" Vučić otkrio šta mu nikada neće oprostiti!

Kurir 16.05.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić gostovao je u emisiji "Četvrtkom u 9" na RTS, gde je govoro o svim aktuelnostima u Srbiji, regionu ali i svetu. Između ostalog, Vučić je govorio i o svojoj političkoj sudbini. - Ja sam se pomirio sa svojom… »
Vučić o rezoluciji o Srebrenici: Mađarska će sigurno glasati protiv, a neće glasati ni Slovačka, Kipar…

Vučić o rezoluciji o Srebrenici: Mađarska će sigurno glasati protiv, a neće glasati ni Slovačka, Kipar…

N1 Info 16.05.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić rekao je da će Mađarska sigurno glasati protiv rezolucije o Srebrenici u Generalnoj skupštini UN, kao i da je siguran da za rezoluciju neće glasati ni Slovačka, ni Kipar. “Nadam se i verujem da prijatelji… »
Važno saopštenje pred borbu u UN o Rezoluciji o Srebrenici; Vučić: "Večeras smo dobili potvrdu"

Važno saopštenje pred borbu u UN o Rezoluciji o Srebrenici; Vučić: "Večeras smo dobili potvrdu"

B92 16.05.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić govorio je o glasanju u UN o Rezoluciju u Srebrenici. On je otkrio koje zemlje će sa sigurnošću podržati Srbiju. "Za sedam dana u ovo vreme će da se završi sednica UN. Oni će formalno da pobede, a mislim da će… »

Vesti dana »