Povezane vesti

Muzika i Klaus Nomi: ’Raspevani vanzemaljac’ kojeg su voleli Dejvid Bouvi, Lejdi Gaga i mnogi drugi

Muzika i Klaus Nomi: ’Raspevani vanzemaljac’ kojeg su voleli Dejvid Bouvi, Lejdi Gaga i mnogi drugi

Južne vesti 16.05.2024
,,Da li će me znati, znati, da li će me znati sada?" Ovo je pitanje koje je postavio nemački pevač, umetnik, izvođač i vizionar Klaus Nomi u numeri pod nazivom Nomi Song, biseru sa njegovog prvog, istoimenog albuma koji je objavljen 1981. godine… »
Muzika i Klaus Nomi: ’Raspevani vanzemaljac’ kojeg su voleli Dejvid Bouvi, Lejdi Gaga i mnogi drugi

Muzika i Klaus Nomi: ’Raspevani vanzemaljac’ kojeg su voleli Dejvid Bouvi, Lejdi Gaga i mnogi drugi

BBC News 16.05.2024
Malo je pop zvezda koje su bile toliko jedinstvene kao Nomi koji kao da je stigao s nekog drugog sveta i o kome su pričali svi u Njujorku kasnih 1970-ih godina. ,,Da li će me znati, znati, da li će me znati sada?" Ovo je pitanje koje je postavio… »
Muzika i Klaus Nomi: ’Raspevani vanzemaljac’ kojeg su voleli Dejvid Bouvi, Lejdi Gaga i mnogi drugi

Muzika i Klaus Nomi: ’Raspevani vanzemaljac’ kojeg su voleli Dejvid Bouvi, Lejdi Gaga i mnogi drugi

Radio 021 16.05.2024
Malo je pop zvezda koje su bile toliko jedinstvene kao Nomi koji kao da je stigao s nekog drugog sveta i o kome su pričali svi u Njujorku kasnih 1970-ih godina. ,,Da li će me znati, znati, da li će me znati sada?" Ovo je pitanje koje je postavio… »

Vesti dana »