Povezane vesti

Ivana Šašić se oprostila od Cipkinog muža: Ode moje drugo ja!

Ivana Šašić se oprostila od Cipkinog muža: Ode moje drugo ja!

Svet plus 17.05.2024
Nebojša Jarin Stojićević preminuo je iznenada, a sada se od njega opraštaju prijatelji. Pevačica Ivana Šašić se oprostila od Cipkinog muža uz reči - Ode moje drugo ja! Poslovni čovek Nebojša Jarin Stojićević, suprug pevačice Aleksandre… »
Cipka danas ispraća muža na večni počinak: Bio dve decenije stariji od nje, tajno su se venčali i ludo voleli

Cipka danas ispraća muža na večni počinak: Bio dve decenije stariji od nje, tajno su se venčali i ludo voleli

Telegraf 17.05.2024
Zajedno su bili više od decenije, on je godinama ulagao u njenu karijeru. Nebojša Jarin Stojićević, muž pevačice Aleksandre Tadić Cipke, biće sahranjen danas, 17. maja, na groblju u Gornjoj Vranjskoj u 14 časova. Opelo će se održati u 13… »
(Foto) zlatne slavine i wc šolja: Ovde je pevačica živela sa mužem koji je iznenada umro: Krila ga je od javnosti, a stan…

(Foto) zlatne slavine i wc šolja: Ovde je pevačica živela sa mužem koji je iznenada umro: Krila ga je od javnosti, a stan…

Blic 17.05.2024
Aleksandra Tadić Cipka iznenada je ostala udovica nakon što je njen suprug Nebojša Jarin Stojićević preminuo juče, 16. maja, u 52. godini. Aleksandra Tadić Cipka prošle godine se udala u tajnosti za Nebojšu sa kojim je bila 10 godina u emotivnoj… »
Pevačica objavila sliku sa cipkinim mužem! Potresnim rečima se oprostila i rastužila mnoge: "Ode moj..."

Pevačica objavila sliku sa cipkinim mužem! Potresnim rečima se oprostila i rastužila mnoge: "Ode moj..."

Kurir 17.05.2024
Biznismen Nebojša Jarin Stojićević, muž pevačice Aleksandre Tadić Cipke, umro je juče, 16. maja, u 52. godini. Od njega se, zajedničkom fotografijom i tužnom porukom, oprostila pevačica Ivana Šašić koja je prethodno izjavila da su njih dvoje… »
(Foto) pevačica slomljena od bola: Potresnim rečima se oprostila od Cipkinog muža koji je iznenada umro:"Ode prerano moj…

(Foto) pevačica slomljena od bola: Potresnim rečima se oprostila od Cipkinog muža koji je iznenada umro:"Ode prerano moj…

Blic 17.05.2024
Muž pevačice Aleksandre Tadić Cipke, Nebojša Stojićević Jarin, iznenada je juče preminuo u 52. godini života. Pevačica Ivana Šašić, koja je inače bila Nebojšina najbolja drugarica, oglasila se juče i otkrila da je Aleksandra Tadić Cipka u… »
Aleksandra Tadić Cipka danas ispraća muža na večni počinak!

Aleksandra Tadić Cipka danas ispraća muža na večni počinak!

Svet plus 17.05.2024
Pevačica Aleksandra Tadić Cipka danas ispraća na večni počinak muža sa kojim je bila u braku duže od jedne decenije, a koji je iznenada preminuo. Nebojša Jarin Stojićević, suprug pevačice Aleksandre Tadić Cipke, biće sahranjen danas, 17… »
Ovde je Cipka živela sa mužem koji je juče preminuo: U stanu sve "puca" od luksuza, u kupatilu zlatna wc šolja

Ovde je Cipka živela sa mužem koji je juče preminuo: U stanu sve "puca" od luksuza, u kupatilu zlatna wc šolja

Telegraf 17.05.2024
Priznala je da voli zlatne tonove, pa je dosta detalja u tom tonu, te da ima i kućnu pomoćnicu. Aleksandra Tadić Cipka iznenada je ostala udovica, pošto je njen suprug Nebojša Jarin Stojićević preminuo juče, 16. maja, u 52. godini. Njih dvoje u… »
Poznato vreme i mesto sahrane supruga Aleksandre Tadić Cipke

Poznato vreme i mesto sahrane supruga Aleksandre Tadić Cipke

Blic 16.05.2024
Muž pevačice Aleksandre Tadić Cipke iznenada je preminuo od posledica srčanog udara. Naime, Nebojša Stojićević, suprug pevačice Aleksandre Tadić Cipke biće sahranjen sutra u rodnom gradu. Njegova porodica oglasila se i u saopštenju obavestila… »

Vesti dana »