Povezane vesti

Rekla da brine za sina, predložila sam stručnu pomoć: Na suđenju majci i ocu ubice iz Ribnikara isplivali detalji! Gledao s…

Rekla da brine za sina, predložila sam stručnu pomoć: Na suđenju majci i ocu ubice iz Ribnikara isplivali detalji! Gledao s…

Kurir 17.05.2024
Miljana i Vladimir Kecmanović, roditelji dečaka ubice iz OŠ "Vladislav Ribnikar" koji je u školi 3. maja 2023. godine ubio devetoro dece i čuvara škole, poručili su da neće svedočiti u postupku koji su protiv njih pokrenuli roditelji ubijene… »
"Kecmanovići su hladni ljudi koji se nisu bavili svojom sinom"; Nastavljeno suđenje roditeljima dečaka za ubistvo…

"Kecmanovići su hladni ljudi koji se nisu bavili svojom sinom"; Nastavljeno suđenje roditeljima dečaka za ubistvo…

Dnevnik 17.05.2024
BEOGRAD: U Višem sudu u Beogradu danas je svedočenjem direktorke nastaljen parnični postupak protiv oca, majke i dečaka koji je 3. maja prošle godine u Osnovnoj školi "Vladislav Ribnikar" ubio devet učenika i čuvara te škole. Ovu tužbu protiv… »
Majka dečaka ubice brinula za sina, predložila sam stručnu pomoć! Na suđenju isplivali nepoznati detalji iz Ribnikara

Majka dečaka ubice brinula za sina, predložila sam stručnu pomoć! Na suđenju isplivali nepoznati detalji iz Ribnikara

Mondo 17.05.2024
Učiteljica u penziji koja je predavala dečaku ubici iz Osnovne škole "Vladislav Ribnikar" nije mogla da veruje da je on počinio najstrašniji zločin u istoriji Srbije. Učiteljica u penziji koja je predavala dečaku ubici iz Osnovne škole "Vladislav… »
Kecmanovići odlučili da uopšte ne svedoče u parnici po tužbi Dukića

Kecmanovići odlučili da uopšte ne svedoče u parnici po tužbi Dukića

Politika 17.05.2024
Roditelji dečaka K.K. koji je 3. maja prošle godine u OŠ „Vladislav Ribnikar” ubio 10 osoba, odlučili su da ne svedoče u parničnom postupku po tužbi porodice Dukić čija je ćerka tada ubijena. To je sudu prenela njihov avokat Marina Ivelja… »
Roditelji dečaka ubice iz ribnikara SAD neće da svedoče jer nisu u stanju?! Ne prestaju sa sramnim ponašanjem! Zna se ko je…

Roditelji dečaka ubice iz ribnikara SAD neće da svedoče jer nisu u stanju?! Ne prestaju sa sramnim ponašanjem! Zna se ko je…

Kurir 17.05.2024
Miljana i Vladimir Kecmanović, roditelji dečaka ubice iz OŠ "Vladislav Ribnikar" koji je u školi 3. maja 2023. godine ubio devetoro dece i čuvara škole, poručili su da neće svedočiti u postupku koji su protiv njih pokrenuli roditelji ubijene… »
Nastavljeno suđenje za masakr u Ribnikaru; Roditelji dečaka ubice odlučili da uopšte ne svedoče

Nastavljeno suđenje za masakr u Ribnikaru; Roditelji dečaka ubice odlučili da uopšte ne svedoče

B92 17.05.2024
Roditelji dečaka K.K. koji je 3. maja prošle godine u OŠ "Vladislav Ribnikar” ubio 10 osoba, odlučili su da ne svedoče u parničnom postupku po tužbi porodice Dukić čija je ćerka tada ubijena. To je sudu prenela njihov avokat Marina Ivelja… »
Danas nastavak suđenja Kecmanovićima po tužbi porodice Dukić

Danas nastavak suđenja Kecmanovićima po tužbi porodice Dukić

Politika 17.05.2024
U Višem sudu u Beogradu danas bi trebalo da se nastavi parnični postupak protiv oca, majke i dečaka koji je 3. maja prošle godine u Osnovnoj školi „Vladislav Ribnikar” ubio devet učenika i čuvara te škole. Ovu tužbu protiv Vladimira i Miljane… »
Roditelji dečaka ubice iz ribnikara neće da svedoče jer nisu u stanju! Advokat porodice žrtve: Zna se ko je počinilac

Roditelji dečaka ubice iz ribnikara neće da svedoče jer nisu u stanju! Advokat porodice žrtve: Zna se ko je počinilac

Mondo 17.05.2024
Roditelji dečaka ubice neće da svedoče u postupku koji je protiv njih pokrenula porodica Dukić. Roditelji dečaka ubice neće da svedoče u postupku koji je protiv njih pokrenula porodica Dukić. Danas je u zgradi Višeg suda u Beogradu nastavljeno… »
Kecmanovići neće svedočiti u parnici po tužbi Dukića, ispitane direktorka škole, razredna i učiteljica

Kecmanovići neće svedočiti u parnici po tužbi Dukića, ispitane direktorka škole, razredna i učiteljica

RTS 17.05.2024
U Višem sudu u Beogradu nastavljen je parnični postupak protiv oca, majke i dečaka koji je 3. maja prošle godine u Osnovnoj školi "Vladislav Ribnikar" ubio devet učenika i čuvara te škole. Svedočile tadašnja direktorka škole, razredna i… »
„Imali smo našeg Dragana koji nas je umirivao osmehom, bio je bolji pedagog od svih nas“: Potresno svedočenje razredne…

„Imali smo našeg Dragana koji nas je umirivao osmehom, bio je bolji pedagog od svih nas“: Potresno svedočenje razredne…

Nova 17.05.2024
U parničnom postupku protiv Vladimira i Miljane Kecmanović, a po tužbi porodice učenice Adriane Dukić koja je ubijena u školi "Vladislav Ribnikar", danas je saslušana kao svedok Nada Radonjić Bulatović, nastavnica srpskog jezika i bivša razredna… »
Svedočenjem direktorke nastavljeno suđenje za masakr u Ribnikaru, Kecmanovići odlučili da ne svedoče u parnici

Svedočenjem direktorke nastavljeno suđenje za masakr u Ribnikaru, Kecmanovići odlučili da ne svedoče u parnici

Insajder 17.05.2024
U Višem sudu u Beogradu u petak je svedočenjem direktorke nastaljen parnični postupak protiv oca, majke i dečaka koji je 3. maja prošle godine u Osnovnoj školi "Vladislav Ribnikar" ubio devet učenika i čuvara te škole. Ovu tužbu protiv Vladimira… »
Kecmanovići odlučili da uopšte ne svedoče u parnici po tužbi Dukića

Kecmanovići odlučili da uopšte ne svedoče u parnici po tužbi Dukića

RTV 17.05.2024
BEOGRAD - Roditelji dečaka K.K. koji je 3. maja prošle godine u OŠ Vladislav Ribnikar ubio 10 osoba, odlučili su da ne svedoče u parničnom postupku po tužbi porodice Dukić čija je ćerka tada ubijena. To je sudu prenela njihov advokat Marina… »
Na suđenju roditeljima dečaka ubice svedočile učiteljica i bivša razredna: Kecmanovići odbili da govore

Na suđenju roditeljima dečaka ubice svedočile učiteljica i bivša razredna: Kecmanovići odbili da govore

Blic 17.05.2024
U nastavku parničnog postupka koji se pred Višim sudom u Beogradu vodi protiv oca, majke i dečaka ubice koji je 3. maja u Osnovnoj školi "Ribnikar" ubio devetoro drugova i radnika obezbeđenja danas su svedočile učiteljica i bivša razredna dečaka… »
Roditelji dečaka ubice iz „Ribnikara“ neće svedočiti u parničnom postupku koji je pokrenula porodica Dukić

Roditelji dečaka ubice iz „Ribnikara“ neće svedočiti u parničnom postupku koji je pokrenula porodica Dukić

Nova 17.05.2024
Miljana i Vladimir Kecmanović, roditelji dečaka ubice iz OŠ Vladislav Ribnikar koji je u školi 3. maja ubio devetoro dece i čuvara škole, poručili su da neće svedočiti u postupku koji su protiv njih pokrenuli roditelji ubijene Adriane Dukić… »
Suđenje za Ribnikar: Roditelji dečaka ubice odlučili da ne svedoče u parnici po tužbi Dukića

Suđenje za Ribnikar: Roditelji dečaka ubice odlučili da ne svedoče u parnici po tužbi Dukića

Euronews 17.05.2024
Roditelji dečaka K.K. koji je 3. maja prošle godine u OŠ “Vladislav Ribnikar” ubio 10 osoba, odlučili su da ne svedoče u parničnom postupku po tužbi porodice Dukić, čija je ćerka tada ubijena. To je sudu prenela njihov avokat Marina Ivelja… »
"Imao je preko 200 opravdanih časova!" Svedočila direktorka "Ribnikara" - otkrila detalje o dečaku ubici

"Imao je preko 200 opravdanih časova!" Svedočila direktorka "Ribnikara" - otkrila detalje o dečaku ubici

Mondo 17.05.2024
Direktorka "Ribnikara" je svedočila na suđenju protiv roditelja dečaka ubice. Direktorka "Ribnikara" je svedočila na suđenju protiv roditelja dečaka ubice. U Višem sudu u Beogradu svedočenjem direktorke nastaljen je parnični postupak protiv oca… »
„Tada sam saznala da ima i preminule dece“: Svedočila bivša direktorka škole „Ribnikar“ o tragediji koja se dogodila…

„Tada sam saznala da ima i preminule dece“: Svedočila bivša direktorka škole „Ribnikar“ o tragediji koja se dogodila…

Nova 17.05.2024
Snežana Knežević, koja je bila direktor škole "Vladislav Ribnikar" 3. maja prošle godine kada je učenik sedmog razreda K. K. ubio devetoro vršnjaka i radnika obezbeđenja izjavila je danas pred Višim sudom u Beogradu da je o celom događaju… »
Svedočenjem direktorke nastavljeno suđenje za masovno ubistvo u Ribnikaru

Svedočenjem direktorke nastavljeno suđenje za masovno ubistvo u Ribnikaru

Euronews 17.05.2024
U Višem sudu u Beogradu danas je svedočenjem direktorke nastaljen parnični postupak protiv oca, majke i dečaka koji je 3. maja prošle godine u Osnovnoj školi "Vladislav Ribnikar" ubio devet učenika i čuvara te škole. Ovu tužbu protiv roditelja… »
Svedočenjem direktorke nastavljeno suđenje za masakr u Ribnikaru

Svedočenjem direktorke nastavljeno suđenje za masakr u Ribnikaru

RTV 17.05.2024
BEOGRAD - U Višem sudu u Beogradu danas je svedočenjem direktorke nastaljen parnični postupak protiv oca, majke i dečaka koji je 3. maja prošle godine u Osnovnoj školi "Vladislav Ribnikar" ubio devet učenika i čuvara te škole. Ovu tužbu protiv… »
"Tada sam saznala da ima ubijene dece": Svedočenje bivše direktorke Ribnikara na suđenju roditeljima dečaka ubice: Na…

"Tada sam saznala da ima ubijene dece": Svedočenje bivše direktorke Ribnikara na suđenju roditeljima dečaka ubice: Na…

Blic 17.05.2024
Ispitivanjem Snežane Knežević, bivše direktorke Osnovne škole "Vladislav Ribnikar" u Beogradu, u Višem sudu u Beogradu nastavljen je parnični postupak protiv oca, majke i dečaka koji je 3. maja 2023. ubio devetoro učenika i čuvara te škole. Na… »
"Dok su mi roditelji slali poruke već sam znala da su neka deca mrtva" Svedočenje direktorke OŠ Vladislav Ribnikar

"Dok su mi roditelji slali poruke već sam znala da su neka deca mrtva" Svedočenje direktorke OŠ Vladislav Ribnikar

Kurir 17.05.2024
U Višem sudu u Beogradu u postupku koji se vodi protiv Miljane i Vladimira Kecmanovića, roditelja dečaka ubice iz OŠ Vladislav Ribnikar, a po tužbi porodice ubijene Adriane Dukić, svedočila je direktorka škole Snežana Knežević. Ona je… »
Svedočila direktorka škole "Vladislav Ribnikar": Učenik ubio 10 osoba, pa pozvao policiju

Svedočila direktorka škole "Vladislav Ribnikar": Učenik ubio 10 osoba, pa pozvao policiju

Telegraf 17.05.2024
U parničnom postupku protiv dečakove majke Viši sud u Beogradu doneo je rešenje o privremenoj meri u odnosu na imovinu u njenom vlasništvu, odnosno da je blokirana za prodaju i iznajmljivanje. U Višem sudu u Beogradu danas je svedočenjem direktorke… »
"Htela je da izleči deku, a otišla je pre njega": Počelo suđenje roditeljima dečaka ubice iz Ribnikara po tužbi porodice…

"Htela je da izleči deku, a otišla je pre njega": Počelo suđenje roditeljima dečaka ubice iz Ribnikara po tužbi porodice…

Blic 17.05.2024
U Višem sudu u Beogradu se nastavlja parnični postupak protiv oca, majke i dečaka koji je 3. maja prošle godine u Osnovnoj školi "Vladislav Ribnikar" ubio devet učenika i čuvara te škole. Ovu tužbu protiv Vladimira i Miljane Kecmanović, škole i… »
"Ja sam samo kleknula i vrisnula" Nastavlja se suđenje roditeljima dečaka ubcice iz Ribnikara, tužila ih porodica ubijene…

"Ja sam samo kleknula i vrisnula" Nastavlja se suđenje roditeljima dečaka ubcice iz Ribnikara, tužila ih porodica ubijene…

Kurir 17.05.2024
Parnični postupak protiv Miljane i Vladimira Kecmanovića, roditelja dečaka ubice iz OŠ "Vladislav Ribnikar", a po tužbi roditelja ubijene devojčice Adriane Dukić, nastavlja se danas u Višem sudu u Beogradu. Roditelji devojčice su stigli u sud, a… »
Danas nastavak suđenja Kecmanovićima po tužbi porodice Dukić

Danas nastavak suđenja Kecmanovićima po tužbi porodice Dukić

Telegraf 17.05.2024
Osim Vladimira i Miljane Kecmanović, na današnje ročište pozvana su četiri svedoka koji su tada bili zaposleni u školi. U Višem sudu u Beogradu danas bi trebalo da se nastavi parnični postupak protiv oca, majke i dečaka koji je 3. maja prošle… »

Vesti dana »