Povezane vesti

Luna se oglasila nakon skandala! Evo kakva je atmosfera u njihovom domu posle Markovog puštanja iz pritvora

Luna se oglasila nakon skandala! Evo kakva je atmosfera u njihovom domu posle Markovog puštanja iz pritvora

Kurir 17.05.2024
Porodica Miljković pre nekoliko dana našli su se u centru skandala kada je influencer i bivši rijaliti učesnik Marko Miljković priveden u policiji na 48h zbog sukoba sa komšijama. Marko je prekjuče pušten na slobodu, a njegova supruga Luna Đogani… »
(Video) Sreća nikad veća: Luna Đogani pokazala šta je stiglo za malu Miu u domu na Bežanijskoj kosi, a emotivan prizor…

(Video) Sreća nikad veća: Luna Đogani pokazala šta je stiglo za malu Miu u domu na Bežanijskoj kosi, a emotivan prizor…

Blic 17.05.2024
Luna Đogani podelila je snimak iz doma i pokazala kako provodi vreme sa svojim naslednicama. Naime, Luna i Marko su se nedavno našli u centru pažnje medija jer je Miljković zbog sukoba sa komšijama priveden i zadržan u policiji 48h. On je nakon… »
Bivši dečko Anabele Atijas muvao lunu! Isplivale slike na kojima je ljubi, ovako je pričala o njemu: Imala sam samo 16…

Bivši dečko Anabele Atijas muvao lunu! Isplivale slike na kojima je ljubi, ovako je pričala o njemu: Imala sam samo 16…

Kurir 17.05.2024
Luna Đogani i Marko Miljković, nedavno su se našli u centru skandala nakon sukoba sa komšijama zbog kog je Miljković priveden i zadržan u pritvoru 48h, a nakon višečasovnog saslušanja pušten. Naime, porodica Đogani je tokom treće učešća u… »
Luna Đogani priznala da je mamin bivši dečko muvao, isplivale slike na kojima je ljubi, ona bila van sebe: "Imala sam samo…

Luna Đogani priznala da je mamin bivši dečko muvao, isplivale slike na kojima je ljubi, ona bila van sebe: "Imala sam samo…

Blic 17.05.2024
Luna Đogani i Marko Miljković, nedavno su se našli u centru skandala nakon sukoba sa komšijama zbog kog je Miljković priveden i zadržan u pritvoru 48h, a nakon višečasovnog saslušanja pušten. Naime, porodica Đogani je tokom treće učešća u… »
"Prešlo je u naviku, pio sam pivo kao sokić" Andrej Atijas o žestokoj borbi sa alkoholizmom, Anabela izdržala sve: Molio…

"Prešlo je u naviku, pio sam pivo kao sokić" Andrej Atijas o žestokoj borbi sa alkoholizmom, Anabela izdržala sve: Molio…

Kurir 17.05.2024
U porodici Đogani više puta dešavali su se skandali, a poslednji u nizu se dogodio pre dva dana kada je Lunin suprug Marko Miljković uhapšen. On je pravio haos u zgradi u kojoj žive, zbog čega je priveden i zadržan u pritvoru 48 sati. Miljković… »

Vesti dana »