Povezane vesti

Đurić u Budimpešti sa Sijartom o jačanju odnosa i podršci Mađarske Srbiji

Đurić u Budimpešti sa Sijartom o jačanju odnosa i podršci Mađarske Srbiji

Novi magazin pre 31 dana
Šef srpske diplomatije Marko Đurić izjavio je danas u Budimpešti da njegova zvanična poseta Mađarskoj predstavlja još jednu potvrdu prijateljskih odnosa dve zemlje, saopštilo je ministarstvo spoljnih poslova. Đurić je na sastanku sa šefom… »
Đurić sa Sijartom: Zahvalni smo na podršci po pitanju KiM i rezolucije o Srebrenici

Đurić sa Sijartom: Zahvalni smo na podršci po pitanju KiM i rezolucije o Srebrenici

RTS pre 31 dana
Ministar spoljnih poslova Marko Đurić sastao se sa mađarskim kolegom Peterom Sijatrom u Budimpešti, kojem je još jednom preneo zahvalnost Srbije na stavovima Mađarske po pitanju članstva takozvanog Kosova u Savetu Evrope, kao i o Rezoluciji o… »
Đurić u Mađarskoj u svojoj prvoj bilateralnoj poseti: Čast mi je što mandat počinjem u prijateljskoj i bratskoj zemlji

Đurić u Mađarskoj u svojoj prvoj bilateralnoj poseti: Čast mi je što mandat počinjem u prijateljskoj i bratskoj zemlji

Euronews pre 31 dana
Ministar spoljnih poslova Marko Đurić boravi danas u Budimpešti, gde je tokom svoje prve bilateralne posete razgovarao sa ministrom spoljnih poslova i trgovine Mađarske Peterom Sijartom i kome se zahvalio na stavovima Mađarske po pitanju članstva… »
Vučić zamolio premijera Gruzije za podršku po pitanju Srebrenice

Vučić zamolio premijera Gruzije za podršku po pitanju Srebrenice

NIN 17.05.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić je u telefonskom razgovoru zamolio premijera Gruzije Iraklija Kobahidzea za podršku te zemlje kada je reč o rezoluciji u Srebrenici i zahvalio na razumevanju pozicija Srbije koja se bori za svoj narod, pravo i… »
Vučić: Zamolio sam premijera Gruzije za podršku stavu Srbije o Rezoluciji UN o Srebrenici

Vučić: Zamolio sam premijera Gruzije za podršku stavu Srbije o Rezoluciji UN o Srebrenici

Beta 17.05.2024
Predsednik Republike Srbije Aleksandar Vučić razgovarao je danas telefonom sa premijerom Gruzije Iraklijem Kobahidzeom i zamolio ga za podršku stavu Srbije o Rezoluciji UN o Srebrenici Vučić je na Instagramu napisao da je imao "otvoren razgovor sa… »
Vučić: Zamolio sam premijera Gruzije za podršku u pogledu usvajanja Rezolucije o Srebrenici

Vučić: Zamolio sam premijera Gruzije za podršku u pogledu usvajanja Rezolucije o Srebrenici

Novi magazin 17.05.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić je objavio da danas u telefonskom razgovoru obavestio premijera Gruzije Iraklija Kobahidzea o stavu Srbije prema rezoluciji o Srebrenici koja se priprema u UN i zamolio ga za podršku. "Ponovio sam premijeru… »
Vučić sa Kobahidzeom o pitanjima od značaja u odnosima Srbije i Gruzije

Vučić sa Kobahidzeom o pitanjima od značaja u odnosima Srbije i Gruzije

Blic 17.05.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić razgovarao je sa predsednikom Vlade Gruzije Iraklijem Kobahidzeom o svim izazovima sa kojima se Srbija suočava na regionalnoj i međunarodnoj sceni, pitanjima od značaja za odnose dve zemlje, kao i o daljem razvoju… »
Vučić molio za podršku Gruzije

Vučić molio za podršku Gruzije

Danas 17.05.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić danas je u telefonskom razgovoru zamolio premijera Gruzije Iraklija Kobahidzea za podršku te zemlje kada je reč o rezoluciji u Srebrenici i zahvalio na razumevanju pozicija Srbije koja se bori za svoj narod, pravo i… »
Vučić sa Kobahidzeom o pitanjima od značaja u odnosima Srbije i Gruzije

Vučić sa Kobahidzeom o pitanjima od značaja u odnosima Srbije i Gruzije

RTV 17.05.2024
BEOGRAD - Predsednik Srbije Aleksandar Vučić razgovarao je sa predsednikom Vlade Gruzije Iraklijem Kobahidzeom o svim izazovima sa kojima se Srbija suočava na regionalnoj i međunarodnoj sceni, pitanjima od značaja za odnose dve zemlje, kao i o daljem… »
Vučić sa Kobahidzeom o političkim izazovima Srbije – Kosovu i Metohiji, rezoluciji o Srebrenici

Vučić sa Kobahidzeom o političkim izazovima Srbije – Kosovu i Metohiji, rezoluciji o Srebrenici

RTS 17.05.2024
Politički izazovi Srbije bili su tema telefonskog razgovora predsednika Srbije Aleksandara Vučića i premijera Gruzije Iraklija Kobahidzea. Dvojica zvaničnika su govorili i o značaju saradnje dve zemlje, političkim i ekonomskim odnosima kao i… »
Vučić sa Kobahidzeom o pitanjima od značaja u odnosima Srbije i Gruzije

Vučić sa Kobahidzeom o pitanjima od značaja u odnosima Srbije i Gruzije

Euronews 17.05.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić razgovarao je sa predsednikom Vlade Gruzije Iraklijem Kobahidzeom o svim izazovima sa kojima se Srbija suočava na regionalnoj i međunarodnoj sceni, pitanjima od značaja za odnose dve zemlje, kao i o daljem razvoju… »
Vučić razgovarao sa premijerom Gruzije: "Upoznao sam Kobahidzea o stavu Srbije o Rezoluciji o Srebrenici"

Vučić razgovarao sa premijerom Gruzije: "Upoznao sam Kobahidzea o stavu Srbije o Rezoluciji o Srebrenici"

B92 17.05.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić razgovarao je sa premijerom Gruzije Iraklijem Kobahidzeom i istakao da je bilo reči o izazovima sa kojima se suočava naša zemlja, kao i o bilateralnim pitanjima. "Otvoren razgovor sa premijerom Gruzije Iraklijem… »
Vučić razgovarao telefonom s premijerom Gruzije: Upoznao sam ga o stavu Srbije u pogledu usvajanja Rezolucije o Srebrenici

Vučić razgovarao telefonom s premijerom Gruzije: Upoznao sam ga o stavu Srbije u pogledu usvajanja Rezolucije o Srebrenici

Kurir 17.05.2024
Predsednik Republike Srbije Aleksandar Vučić razgovarao je telefonom sa predsednikom Vlade Gruzije Iraklijem Kobahidzeom. - Otvoren razgovor sa premijerom Gruzije Iraklijem Kobahidzeom o svim izazovima sa kojima se Srbija suočava na regionalnoj i… »

Vesti dana »