Povezane vesti
Terzić pravosnažno oslobođen optužbe za zloupotrebe u vezi sa transferima fudbalera
NIN 17.05.2024
Apelacioni sud u Beogradu potvrdio je prvostepenu presudu i pravosnažno oslobodio generalnog direktora Crvene zvezde Zvezdana Terzića optužbe za zloupotrebe u vezi sa transferima nekadašnjih igrača OFK Beograda, preneli su danas mediji. Presudom Višeg… »
Zvezdan Terzić oslobođen optužbe
B92 17.05.2024
Apelacioni sud potvrdio je prvostepenu presudu i pravosnažno oslobodio generalnog direktora Crvene zvezde Zvezdana Terzića optužbe za zloupotrebe u vezi sa transferima nekadašnjih igrača OFK Beograda. Presudom Višeg suda u Beogradu od 31. jula 2023… »
Terzić pravosnažno oslobođen optužbe za zloupotrebu službenog položaja
Nova 17.05.2024
Apelacioni sud u Beogradu potvrdio je prvostepenu presudu i pravosnažno oslobodio generalnog direktora FK Crvene Zvezde Zvezdana Terzića od optužbe za zloupotrebe u vezi sa transferima nekadašnjih igrača OFK Beograd. Ovaj sud je nakon sednice odbio kao… »
Vesti dana »
Tramp: SAD obustavlja bombardovanje Irana, proglašeno dvonedeljno primirje
RTV pre 53 minutajoš 17 povezanih
Saša Obradović otkrio šta je presudilo protiv Pariza, pa se dotakao Batlera: Previše razmišlja
Danas pre 1 satjoš 2 povezane
„Dug koji građani Srbije imaju prema N1 ogroman“: Poruke sa skupa podrške
Danas pre 4 satijoš 1 povezana





