Povezane vesti

Vučić očekuje podršku Gruzije u vezi sa rezolucijom o Srebrenici

Vučić očekuje podršku Gruzije u vezi sa rezolucijom o Srebrenici

Nedeljnik 17.05.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić je objavio da je danas u telefonskom razgovoru obavestio premijera Gruzije Iraklija Kobahidzea o stavu Srbije prema rezoluciji o Srebrenici koja se priprema u UN i zamolio ga za podršku. „Ponovio sam premijeru… »
Vučić: Zamolio sam premijera Gruzije za podršku stavu Srbije o Rezoluciji UN o Srebrenici

Vučić: Zamolio sam premijera Gruzije za podršku stavu Srbije o Rezoluciji UN o Srebrenici

Radio sto plus 17.05.2024
Vučić je na Instagramu napisao da je imao “otvoren razgovor sa Kobahidzeom o svim izazovima sa kojima se Srbija suočava na regionalnoj i međunarodnoj sceni” kog je upoznao o stavu Srbije u pogledu usvajanja Rezolucije o Srebrenici. “Ponovio sam… »
Vučić: Zamolio sam premijera Gruzije za podršku oko Rezolucije o Srebrenici

Vučić: Zamolio sam premijera Gruzije za podršku oko Rezolucije o Srebrenici

Radio sto plus 17.05.2024
Vučić je na Instagramu napisao da je imao “otvoren razgovor sa Kobahidzeom o svim izazovima sa kojima se Srbija suočava na regionalnoj i međunarodnoj sceni” kog je upoznao o stavu Srbije u pogledu usvajanja Rezolucije o Srebrenici. “Ponovio sam… »
Vučić razgovarao sa premijerom Gruzije o rezoluciji o Srebrenici i dešavanjima na KiM

Vučić razgovarao sa premijerom Gruzije o rezoluciji o Srebrenici i dešavanjima na KiM

Sputnik 17.05.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić razgovarao je sa predsednikom Vlade Gruzije Iraklijem Kobahidzeom o svim izazovima sa kojima se Srbija suočava na regionalnoj i međunarodnoj sceni, pitanjima od značaja za odnose dve zemlje, kao i o daljem razvoju… »

Vesti dana »