Povezane vesti

Uznemirujući snimak! Paf Dedi navodno zverski pretukao Kesi: Bacio devojku na pod, a onda je usledio horor (video)

Uznemirujući snimak! Paf Dedi navodno zverski pretukao Kesi: Bacio devojku na pod, a onda je usledio horor (video)

Kurir 17.05.2024
Reper Paf Dedi optužen je više puta prethodnih meseci za razne vidove zlostavljanja. Jedna od njih bila je i njegova bivša devojka Kesi koja ga je optužila za silovanje, nasilje, i primoravanje na odnose sa muškim prostitutkama. On je sve porekao, a… »
Ko je pevačica koju je slavni reper pretukao u hotelskoj sobi: "Primoravao me je da imam odnose sa drugim muškarcima i snimao…

Ko je pevačica koju je slavni reper pretukao u hotelskoj sobi: "Primoravao me je da imam odnose sa drugim muškarcima i snimao…

Kurir 17.05.2024
Snimak koji prikazuje kao Paf Dedi tuče tadašnju devojku, Kasandru Kasi, Venturu šokirao je javnost. Video je objavljen nakon što ga je ona u novembru 2023. godine tužila za silovanje. Kasnije je povukla tužbu, a sada je njen advokat poslao jasnu… »
Zverski je tuče i šutira na podu! Isplivao snimak nasilja repera monstruma: Stigao je pred liftom, nastao horor!

Zverski je tuče i šutira na podu! Isplivao snimak nasilja repera monstruma: Stigao je pred liftom, nastao horor!

Mondo 17.05.2024
Kamere za video nadzor otkrile su pravu istinu o odnosu Paf Didija prema bivšoj devojci Kesi, koja ga je tužila za zlostavljanje. Kamere za video nadzor otkrile su pravu istinu o odnosu Paf Didija prema bivšoj devojci Kesi, koja ga je tužila za… »

Vesti dana »