Povezane vesti

Odlazak trenera: Sevilja će morati da potraži novog šefa stručnog štaba

Odlazak trenera: Sevilja će morati da potraži novog šefa stručnog štaba

Večernje novosti 18.05.2024
FUDBALSKI klub Sevilja saopštio je ove subote da će tener Kike Sančes otići na kraju sezone, a da će kapiten Hesus Navas ostati u klubu. Foto: EPA-EFE/JUANJO MARTIN Ugovor 59-godišnjeg trenera ističe u junu 2025. godine, ali je predsednik Sevilje… »
Trener Kike Sančes na kraju sezone napušta Sevilju

Trener Kike Sančes na kraju sezone napušta Sevilju

Danas 18.05.2024
Fudbalski klub Sevilja saopštio je danas da će tener Kike Sančes otići na kraju sezone, a da će kapiten Hesus Navas ostati u klubu. Ugovor 59-godišnjeg trenera ističe u junu 2025. godine, ali je predsednik Sevilje Hose Marija del Nido Karasko rekao… »
Preokret: Hesus Navas ostaje u Sevilji

Preokret: Hesus Navas ostaje u Sevilji

Sportski žurnal 18.05.2024
Legenda andaluzijskog kluba produžiće ugovor do kraja godine. Hesus Navas ostaće u Sevilji do kraja godine, saopštio je španski klub. - Navas se dogovorio s predsednikom kluba da ostane kao igrač do 31. decembra, zatim radi u klubu na poziciji koju… »
Kike Sančes napušta Sevilju

Kike Sančes napušta Sevilju

Sportski žurnal 18.05.2024
Španski stručnjak odlazi, posle samo šest meseci na klupi. Kike Sančes napustiće klupu Sevilje na kraju sezone, iako ugovor 59-godišnjeg trenera ističe u junu 2025. S predsednikom Hoseom Marijom del Nidom Karaskom je dogovoren sporazumni raskid… »
Kapiten razočaran: "Nisam dobio nijedan poziv"

Kapiten razočaran: "Nisam dobio nijedan poziv"

B92 18.05.2024
Hesus Navas na kraju sezone odlazi iz Sevilje, koja je tako od početka godine ostale bez trojice kapitena, a na kraju sezone napusti će je i četvrti. Najtrofejniji klub Lige Evrope, sa sedam titula od 2006. do danas, muči se u LaLigi i pred njim je… »
Sevilja se rastaje sa trenerom - Kike Sančes napušta Andaluziju

Sevilja se rastaje sa trenerom - Kike Sančes napušta Andaluziju

B92 18.05.2024
Fudbalski klub Sevilja saopštio je da će tener Kike Sančes otići na kraju sezone, a da će kapiten Hesus Navas ostati u klubu. Ugovor 59-godišnjeg trenera ističe u junu 2025. godine, ali je predsednik Sevilje Hose Marija del Nido Karasko rekao da je… »
Preokret u Sevilji: Navas do kraja godine igra bez plate

Preokret u Sevilji: Navas do kraja godine igra bez plate

B92 18.05.2024
Fudbalski klub Sevilja i legendarni igrač Andalužana Hesus Navas (38) dogovorili su nastavak saradnje koja će trrajati do kraja ove godine. Dogovor dve strane je da Navas tada završi karijeru i preuzme neku od pozicija u klubu, u okviru sportskog… »
Šok - Sevilja ubrzo negirala da Navas ide i potvrdila da je bivši - Flores!

Šok - Sevilja ubrzo negirala da Navas ide i potvrdila da je bivši - Flores!

Sportske.net 18.05.2024
Fudbalski klub Sevilja saopštio je danas da će tener Kike Sančes otići na kraju sezone, a da će kapiten Hesus Navas ostati u klubu. Ugovor 59-godišnjeg trenera ističe u junu 2025. godine, ali je predsednik Sevilje Hose Marija del Nido Karasko rekao… »
Predsednik Navasu nudi sve: Daćemo mu šta god da želi

Predsednik Navasu nudi sve: Daćemo mu šta god da želi

Sport klub 18.05.2024
Požalio se Hesus Navas da mora da ode iz Sevilje jer mu niko iz kluba nije ponudio novi ugovor. Nije srećan ni Navas, ni navijači. I zato je reagovao predsednik kluba. Nakon što se podigla bura među navijačima Sevilje što Hesus Navas mora da… »
Ovo je tužan dan za mene: Navas odlazi iz Sevilje

Ovo je tužan dan za mene: Navas odlazi iz Sevilje

Sport klub 18.05.2024
Hesus Navas na kraju sezone napušta Sevilju. Sevilja je od početka sezone ostala bez dvojice kapitena, a sada odlaze i treći i četvrti. U januaru su klub napustili Fernando Reges i Ivan Rakitić, zna se već da će na kraju sezone otići i Serhio… »
''Ovo je tužan dan za mene, sevilja je moja ljubav'' Legenda tima odlazi na kraju sezone, od kluba ovo nije očekivao

''Ovo je tužan dan za mene, sevilja je moja ljubav'' Legenda tima odlazi na kraju sezone, od kluba ovo nije očekivao

Večernje novosti 18.05.2024
Kapiten Sevilje Hesus Navas napustiće Sevilju na kraju sezone. FOTO: EPA Demantovao je fudbaler da nije želeo da produži ugovor sa klubom kako su pojedini španski mediji pisali. - Dragi navijači Sevilje, ovo je tužan dan za mene. Nisam mislio da će… »

Vesti dana »