Povezane vesti

Kamere zabeležile jeziv snimak: Albanac prilazi bivšoj ženi trenutak pre nego što će je ubiti: "Ja sam radio a ona…

Kamere zabeležile jeziv snimak: Albanac prilazi bivšoj ženi trenutak pre nego što će je ubiti: "Ja sam radio a ona…

Kurir 18.05.2024
Sigurnosne kamere su snimile trenutak kada je muškarac presreo bivšu suprugu na ulici neposredno pre nego što će je ubiti! Zločin koji se dogodio u Menidi, na zapadu Grčke, potresao je miran primorski gradić, preneo je portal "Protothema", koji je… »
Albanac masakrirao ženu pa otišao u hotel da pije pivo! Užas u Grčkoj: Smetalo mu što vozi njegov auto!

Albanac masakrirao ženu pa otišao u hotel da pije pivo! Užas u Grčkoj: Smetalo mu što vozi njegov auto!

Mondo 18.05.2024
Sigurnosne kamere su snimile trenutak kada je muškarac presreo bivšu suprugu na ulici neposredno pre nego što će je ubiti! Sigurnosne kamere su snimile trenutak kada je muškarac presreo bivšu suprugu na ulici neposredno pre nego što će je ubiti… »
Kamere snimile prilazak Albanca bivšoj ženi trenutak pre nego što će je ubiti: "Ja sam radio a ona trošila"

Kamere snimile prilazak Albanca bivšoj ženi trenutak pre nego što će je ubiti: "Ja sam radio a ona trošila"

Telegraf 18.05.2024
Žrtva je zadobila više od deset uboda nožem, a ubica je na kraju ostavio nož zabijen u njenom telu, pre nego što je pobegao. Sigurnosne kamere su snimile trenutak kada je muškarac presreo bivšu suprugu na ulici neposredno pre nego što će je… »

Vesti dana »