Povezane vesti
Oglasio se Petrušev: Evo šta je rekao o stanju povrede
Večernje novosti 18.05.2024
Košarkaš Olimpijakosa i reprezentacije Srbije Filip Petrušev, doživeo je povredu na meču protiv Kolosa, a sada je u razgovoru za "Sportal" pojasnio u kakvom je stanju. M. Vukadinović On je rekao da se oseća dobro i da će biti poptuno spreman za fajanl… »
Petrušev spreman za fajnal-for!
Sportske.net 18.05.2024
Srpski košarkaš Filip Petrušev oporavio se od povrede zgloba i biće oran za fajnal-for Evrolige. Reprezentativac Srbije se povredio na prvenstvenom meču sa Kolosom na Rodosu. Činilo se ozbiljno, ali je na kraju sve u redu. "Malo sam iskrenuo članak, ali… »
Petrušev je spreman za fajnal-for Evrolige
B92 18.05.2024
Imaće košarkaši Olimpijakosa pomoć u vidu Filipa Petruševa na fajnal-foru Evrolige. Centar ekipe iz Pireja je na gostovanju ekipi Kolososa ozbiljno povredio koleno, zbog čega je nastup na fajnal-foru Evrolige doveden pod znak pitanja. "Malo sam iskrenuo… »
Vesti dana »
Međunarodna agencija za energiju spremna da oslobodi zalihe nafte
Sputnik pre 2 satajoš 16 povezanih







