Povezane vesti

"Ne želim da krivim sebe, neka bude sa njim": Marija podržala Miljaninu vezu sa Zolom, pa spomenula venčanje

"Ne želim da krivim sebe, neka bude sa njim": Marija podržala Miljaninu vezu sa Zolom, pa spomenula venčanje

Telegraf 18.05.2024
Marija odustala od protivljenja ćerkine veze sa Zolom. Majka rijaliti učesnice Miljane Kulić, Marija Kulić, iako nikada nije bila za ćerkinu vezu sa Lazarom Čolićem Zolom, a nakon njegovog ulaska u Belu kuću, Nišlijka se ipak opredelila za sreću… »
Marija Kulić prihvatila zolu za zeta! Porogovorila o venčanju: "Neću da me grize savest, neka se uda!"

Marija Kulić prihvatila zolu za zeta! Porogovorila o venčanju: "Neću da me grize savest, neka se uda!"

Kurir 18.05.2024
Majka rijaliti učesnice Miljane Kulić, Marija, oduvek se protivila ćerkinoj vezi sa Lazarom Čolićem Zolom. Njihov odnos oduvek je bio turbulentan, a otkako je ponovo ušao u "Elitu", njih dvoje su na korak do pomirenja. Ipak, Miljana je odlučila da… »
"Neću da me grize savest": Marija prvi put podržala Zolinu i Miljaninu vezu, podržava ćerku da se uda za njega: "Neka se…

"Neću da me grize savest": Marija prvi put podržala Zolinu i Miljaninu vezu, podržava ćerku da se uda za njega: "Neka se…

Blic 18.05.2024
Marija Kulić oduvek se protivila Miljaninoj vezi sa Lazarom Čolićem Zolom, a otkako su na korak da ponovo obnove romansu, Nišlijka je rešila da odustane. - Šta da vam kažem... Mešala sam se Miljani, odnosno, trudila se da je savetujem kako treba… »
Marija otkrila sve o miljaninoj i zolinoj svadbi Kulićeva više ne može da ćuti: "Pogan je, a kad dođe do venčanja..."

Marija otkrila sve o miljaninoj i zolinoj svadbi Kulićeva više ne može da ćuti: "Pogan je, a kad dođe do venčanja..."

Alo 18.05.2024
Miljana i Zola su legli u isti krevet, a sudeći po svemu, oni su na korak do pomirenja. Lazar Čolić Zola sinoć se vratio u Elitu, a iste večeri razgovarao je sa svojom bivšom devojkom Miljanom Kulić. Nakon konstatacije da među nima i dalje ima… »

Vesti dana »