Povezane vesti

Potresne reči majke mladića poginulog u Mladenovcu: "Krenem da te pozovem sine moj, pa se zaustavim..."

Potresne reči majke mladića poginulog u Mladenovcu: "Krenem da te pozovem sine moj, pa se zaustavim..."

Mondo 18.05.2024
Oglasila se majka mladića koji je poginuo u masakru kod Mladenovca. Oglasila se majka mladića koji je poginuo u masakru kod Mladenovca. Danijela Vujić, majka Dalibora Todorovića, koji je ubijen u masakru kod Mladenovca, uputila je potresne reči… »
"Krenem da te pozovem, pa me istina vrati u stvarnost": Reči majke Dalibora ubijenog u masakru kod Mladenovca kidaju dušu

"Krenem da te pozovem, pa me istina vrati u stvarnost": Reči majke Dalibora ubijenog u masakru kod Mladenovca kidaju dušu

Blic 18.05.2024
Danijela Vujić, majka Dalibora Todorovića, koji je ubijen u masakru kod Mladenovca, uputila je potresne reči nastradalom sinu. Ona je u objavi na Fejsbuku opisala koliko su bolni dani bez sina, za nju, ali i za celu porodicu. - Nedostaju pozivi… »
"Dok se oni žale i prebacuju krivicu, ja iznova umirem": Stefan Filić je nasmrt pretučen ispred kafića dok je branio brata…

"Dok se oni žale i prebacuju krivicu, ja iznova umirem": Stefan Filić je nasmrt pretučen ispred kafića dok je branio brata…

Blic 18.05.2024
"Moje rane su još uvek otvorene, krvare iz dana u dan sve više. Tek iako pomislim da počinju da se krpe, kad ono ih neko otvori, rovari po njima i iznova ih produbljuje i ponovo raskrvari. Bogu hvala da većina roditelja ne zna za moju bol, jedino… »

Vesti dana »