Povezane vesti

Predsednik Vučić u izdanju u kakvom ga retko viđamo Objavio novi snimak na TikToku: "Ne iskradem se da ja vozim, nego..."…

Predsednik Vučić u izdanju u kakvom ga retko viđamo Objavio novi snimak na TikToku: "Ne iskradem se da ja vozim, nego..."…

Kurir 18.05.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić objavio je video na svom Tik-Tok nalogu "jasamaleksandar". @jasamaleksandar P. S. Ne iskradam se ja da vozim, nego da vidim kako idu radovi... Toliko me poznajete. 😉 #jasamaleksandar #srbija 🇷🇸 #putevisrbije… »
Vučić iznenadio; Našalio se i otkrio: "Ne iskradam se da vozim, nego da vidim kako idu radovi" VIDEO

Vučić iznenadio; Našalio se i otkrio: "Ne iskradam se da vozim, nego da vidim kako idu radovi" VIDEO

B92 18.05.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić objavio je video na svom Tik-Tok nalogu "jasamaleksandar". "Nekad se iskradem mojim čuvarima, pa sam vozim", našalio se Vučić i dodao: "P.S. Ne iskradem se da ja vozim, nego da vidim kako idu radovi... Toliko me… »
Predsednik Vučić u dosad neviđenom izdanju

Predsednik Vučić u dosad neviđenom izdanju

Telegraf 18.05.2024
Nekad se iskradem mojim čuvarima. Predsednik Srbije Aleksandar Vučić objavio je video na svom Tik-Tok nalogu "jasamaleksandar". - Nekad se iskradem mojim čuvarima, pa sam vozim - našalio se Vučić i dodao: "P.S. Ne iskradem se da ja vozim, nego da… »

Vesti dana »