Povezane vesti

"Držao mi je pištolj na glavi, zaključavao me u sobu": Rožajac optužen da je zlostavljao suprugu, otkriveni uznemirujući…

"Držao mi je pištolj na glavi, zaključavao me u sobu": Rožajac optužen da je zlostavljao suprugu, otkriveni uznemirujući…

Kurir 18.05.2024
Tridesetdvogodišnji Rožajac E. Š. optužen je za silovanje bivše supruge, nasilje nad njom i zlostavljanje. Istovremeno, podgorički Viši sud uvažio je žalbu Višeg državnog tužilaštva u Podgorici i tom optuženom odredio meru zabrane… »
"Držao mi je pištolj na glavi i nož pod grlom": Crnogorac pretukao i silovao suprugu kad je htela da ga ostavi

"Držao mi je pištolj na glavi i nož pod grlom": Crnogorac pretukao i silovao suprugu kad je htela da ga ostavi

Telegraf 18.05.2024
Nakon saslušanja u podgoričkom Višem tužilaštvu tada mu je određeno zadržavanje, a potom pritvorenik, koji je ukinut nakon što su salušani svi svedoci. Tridesetdvogodišnji Rožajac E. Š. optužen je za silovanje bivše supruge, nasilje nad njom… »
Tukao verenicu jer pogrešno sedi i ne gleda u pod: Držao joj nož pod grlom, kad je htela da ga ostavi pretukao je i silovao

Tukao verenicu jer pogrešno sedi i ne gleda u pod: Držao joj nož pod grlom, kad je htela da ga ostavi pretukao je i silovao

Blic 18.05.2024
Više državno tužilaštvo u Podgorici podiglo je optužnicu protiv E. Š. (32) iz Rožaja koji se tereti za silovanje bivše supruge, nasilje nad njom i zlostavljanje. U isto vreme, podgorički Viši sud je optuženom Rožajcu odredio meru zabrane… »

Vesti dana »