Povezane vesti

Predsednik Vučić o EXPO 2027: Da budućim generacijama ostavimo bolju ekonomiju nego danas! Biće ogromnih ulaganja!

Predsednik Vučić o EXPO 2027: Da budućim generacijama ostavimo bolju ekonomiju nego danas! Biće ogromnih ulaganja!

Kurir pre 22 dana
Govoreći o predstojećoj međunarodnoj izložbi EXPO 2027, predsednik Srbije Aleksandar Vučić naveo je da će biti urađeni brojni projekti. - To podrazumeva ogromna ulaganja koja se ne tiču samo Beograda. Beograd će dobiti centar za vodene sportove… »
Nastaviću da se borim za interese našeg naroda Predsednik Vučić: Sutra ću da idem da se pomolim Bogu pred put u Njujork

Nastaviću da se borim za interese našeg naroda Predsednik Vučić: Sutra ću da idem da se pomolim Bogu pred put u Njujork

Kurir pre 22 dana
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić najavio je danas odlazak u Njujork i istakao da zna kolika je sila koja nam preti ali je siguran da će se Srbija suprotstaviti jače nego što misle. Generalna skupština UN na kojoj će se raspravljati o rezoluciji o… »
Vučić: Samo oni koji su potpuno spremni da se bore za Srbiju idu sutra ujutro za Njujork

Vučić: Samo oni koji su potpuno spremni da se bore za Srbiju idu sutra ujutro za Njujork

Politika pre 22 dana
Predsednik Aleksandar Vučić najavio je da će sutra ujutru u sedam sati krenuti redovnom linijom Er Srbije za Njujork, a da će se sastati pre puta sa predstavnicima Srba iz celog regiona, kao i sa patrijarhom Porfirijem u Hramu Svetog Save, između… »
Vučić pred put u Njujork: U četvrtak ćemo znati ko su nam prijatelji, a ko partneri u svetu

Vučić pred put u Njujork: U četvrtak ćemo znati ko su nam prijatelji, a ko partneri u svetu

RTS pre 22 dana
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić rekao je da sutra putuje u Njujork, gde će se raspravljati o rezoluciji o Srebrenici, da bi se borio i da se suprotstavi jače nego što se misli. U četvrtak će biti jasno ko su nam prijatelji, a ko partneri… »
Vučić otkriva: Spremili su nam u Njujorku perfidan trik — ko neće da se bori bolje da ne ide

Vučić otkriva: Spremili su nam u Njujorku perfidan trik — ko neće da se bori bolje da ne ide

Sputnik pre 22 dana
Znam kolika je sila koja nam preti, ali suprotstavićemo se jače nego što su očekivali, poručio je predsednik Aleksandar Vučić povodom sednice Generalne skupštine UN na kojoj će biti razmatrana rezolucija o Srebrenici. Istakao je da su nam u… »
Vučić: Sutra idem u Njujork, posle glasanja o Rezoluciji o Srebrenici će se videti ko su prijatelji Srbije

Vučić: Sutra idem u Njujork, posle glasanja o Rezoluciji o Srebrenici će se videti ko su prijatelji Srbije

Insajder pre 22 dana
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da sutra putuje u Njujork kako bi u četvrtak, 23. maja prisustvovao sednici Generalne skupštine Ujedinjenih nacija na kojoj će se glasati o rezoluciju o Srebrenici i dodao da će se tada videti "ko… »
Vučić: Teško bih podneo da ne pobedimo na izborima u Nišu, spreman sam da čestitam pobedu

Vučić: Teško bih podneo da ne pobedimo na izborima u Nišu, spreman sam da čestitam pobedu

Nova pre 22 dana
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić rekao je da će teško podneti ukoliko naprednjaci ne pobede na lokalnim izborima u Nišu 2. juna. Aleksandar Vučić je rekao da će sutra odleteti u Njujork u kojem će biti pet dana. „Redovnom linijom u sedam sati… »
Vučić o predstojećim izborima i Manojloviću: “Žao mi čoveka, Rokfeler mu davao pare”

Vučić o predstojećim izborima i Manojloviću: “Žao mi čoveka, Rokfeler mu davao pare”

Danas pre 22 dana
Govoreći o predstojećim lokalnim izborima, posebno u Nišu, predsednik Srbije Aleksandar Vučić je rekao jutros na TV Pinku da je proporcionalno brže rasla plata u Nišu nego u Novom Sadu. „Teško bih podneo da ne pobedimo u Nišu, zato što sam u… »
Plate drastično porasle! Vučić: U Nišu zabeležen rast od 150 odsto

Plate drastično porasle! Vučić: U Nišu zabeležen rast od 150 odsto

Blic pre 22 dana
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić rekao da su primanja zaposlenih u svim gradovima drastično porasla, ali i da je najveći skok u Nišu. "Prosečna plata 2012. u Nišu bila je 316 evra, sada je 150 odsto veća, u Beogradu 120 odsto. U Novom Sadu je… »
Vučić o borbi u UN: Lavovski protiv najmoćnijih sila na svetu - jače nego što misle!

Vučić o borbi u UN: Lavovski protiv najmoćnijih sila na svetu - jače nego što misle!

Pravda pre 22 dana
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić rekao je da sutra putuje u Njujork gde će se raspravljati o rezoluciji o Srebrenici da bi se borio i da će se suprotstaviti jače nego što se misli. U četvrtak će biti jasno ko su nam prijatelji, a ko partneri… »
Vučić: "Ponosan sam na EXPO"; "Ogromna ulaganja da budućim generacijama ostavimo bolju ekonomiju"

Vučić: "Ponosan sam na EXPO"; "Ogromna ulaganja da budućim generacijama ostavimo bolju ekonomiju"

B92 pre 22 dana
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić rekao da su primanja zaposlenih u svim gradovima drastično porasla, ali i da je najveći skok u Nišu. "Prosečna plata 2012. u Nišu bila je 316 evra, sada je 150 odsto veća, u Beogradu 120 odsto. U Novom Sadu je… »
Odvratna mi je bila igra oko amandmana: Predsedik Vučić o odluci Crne Gore da glasaju o rezoluciji

Odvratna mi je bila igra oko amandmana: Predsedik Vučić o odluci Crne Gore da glasaju o rezoluciji

Kurir pre 22 dana
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić prokomentarisao je odluku Crne Gore da glasa za rezoluciju o Srebrenici u Generalnoj skupštini UN, pa podsetio i da je ta država priznala tzv. Kosovo. - U tome učestvuju ljudi iz Srbije, regionalne platforme za… »
Ujutru ćemo se naći u hramu svetog save: Predsednik Vučić pred put u Njujork i glasanje o rezoluciji o Srebrenici

Ujutru ćemo se naći u hramu svetog save: Predsednik Vučić pred put u Njujork i glasanje o rezoluciji o Srebrenici

Kurir pre 22 dana
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić najavio je da će u Njujorku imati mnogo sastanaka, a da nas u četvrtak čeka velika i važna borba. - Redovnom linijom u sedam sati letimo za Njujork, vraćamo se u petak. Četiri, pet dana provešćemo u Njujorku… »
Vučić: Ujutru idem u Njujork, u četvrtak ćemo znati ko su nam prijatelji u svetu

Vučić: Ujutru idem u Njujork, u četvrtak ćemo znati ko su nam prijatelji u svetu

Euronews pre 22 dana
Predsednik Aleksandar Vučić najavio je da će sutra ujutru u sedam sati krenuti redovnom linijom Er Srbije za Njujork, a da će se sastati pre puta sa predstavnicima Srba iz celog regiona, kao i sa patrijarhom Porfirijem u Hramu Svetog Save, između… »
Vučić o rezoluciji o Srebrenici: Ono što je sigurno je da ćemo da se borimo, znamo kolika je sila koja nam preti

Vučić o rezoluciji o Srebrenici: Ono što je sigurno je da ćemo da se borimo, znamo kolika je sila koja nam preti

Nedeljnik pre 22 dana
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić, gostovao je jutros na TV Pink u Jutarnjem programu. On je tom prilikom rekao da će se u ponedeljak sastati sa predstavnicima Srba iz regiona u hramu Svetog Save, kao i sa Patrijarhom, a povod sastanka biće… »
Vučić o stavu Crne Gore: "Prljava igra koja je trebalo Srbiji da zapuši usta"

Vučić o stavu Crne Gore: "Prljava igra koja je trebalo Srbiji da zapuši usta"

B92 pre 22 dana
Predsednik Srbije Aleksadar Vučić rekao je u nedelju ujutru da stav Crne Gore o rezoluciji o Srebrenici nije nešto što se prvi put dešava, a da se uvek Srbija optužuje za agresiju iako je zapravo trpi. "Nije to prvi put, Crna Gora je priznala i… »

Vesti dana »