Povezane vesti

Usred veselja, Ceci iznenada pozlilo: Tutnjalo mi je u glavi, nisam imala kiseonika

Usred veselja, Ceci iznenada pozlilo: Tutnjalo mi je u glavi, nisam imala kiseonika

Svet & Skandal 19.05.2024
Ceci Ražnatović bilo loše na koncertu u Mladenovcu Ceca Ražnatović održala je juče koncert u Mladenovcu i za tu priliku odabrala je kratku haljinu s dugim rukavima, tigrastog dezena, a stajling je kompletirala cipelama na štiklu. Ata images Dok je… »
Ceci se slošilo na nastupu! Morala da sedne nasred bine: Zatutnjilo mi je u glavi, nisam imala kiseonik

Ceci se slošilo na nastupu! Morala da sedne nasred bine: Zatutnjilo mi je u glavi, nisam imala kiseonik

Mondo 19.05.2024
Ceci Ražnatović slošilo se na nastupu u Mladenovcu. Ceci Ražnatović slošilo se na nastupu u Mladenovcu. Nakon gala proslave povodom rođenja trećeg unuka, Svetlana Ceca Ražnatović vratila se nastupima, prvi među njima bio je u Mladenovcu gde je… »
Ceci pozlilo na koncertu u Mladenovcu: Otkrila sa čime se suočila

Ceci pozlilo na koncertu u Mladenovcu: Otkrila sa čime se suočila

Nova 19.05.2024
vetlana Ceca Ražnatović je sinoć održala je koncert u Hali sportova u Mladenovcu. Nakon završenog koncerta, Ražnatovićka je sumirala utiske sa medijima, kada je i otkrila da joj se u jednom trenutku slošilo. „Meni se ne dešava da sedim na… »
Ceci se slošilo na koncertu u Mladenovcu, otkrila sa čime se suočila: "Dva puta mi se zatutnjilo u glavi..."

Ceci se slošilo na koncertu u Mladenovcu, otkrila sa čime se suočila: "Dva puta mi se zatutnjilo u glavi..."

Telegraf 19.05.2024
U hali je vladala odlična atmosfera, a pevačica je u jednom momentu zatražila stolicu, jer joj se slošilo. Balkanska zvezda Svetlana Ceca Ražnatović sinoć, 18. maja, održala je koncert u Hali sportova u Mladenovcu, što je naišlo na nezapamćeno… »

Vesti dana »