Povezane vesti

Vučić: Više sam uradio za Niš nego svi predsednici i premijeri zajedno od 1945. godine

Vučić: Više sam uradio za Niš nego svi predsednici i premijeri zajedno od 1945. godine

Jugmedia 19.05.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je da je Niš na odličnom putu i da se nikada nije u svojoj istoriji brže i bolje razvijao. „Prosečna plata 2012. u Nišu bila je 316 evra, sada je 150 odsto veća, u Beogradu 120 odsto. U Novom Sadu je… »
Vučić: Više sam uradio za Niš nego svi predsednici i premijeri zajedno od 1945. godine

Vučić: Više sam uradio za Niš nego svi predsednici i premijeri zajedno od 1945. godine

B92 19.05.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je da je Niš na odličnom putu i da se nikada nije u svojoj istoriji brže i bolje razvijao. "Prosečna plata 2012. u Nišu bila je 316 evra, sada je 150 odsto veća, u Beogradu 120 odsto. U Novom Sadu je 125… »
BIRODI: Vučić u izbornoj kampanji nastavio da krši međunarodne standarde, Ustav i zakone Srbije

BIRODI: Vučić u izbornoj kampanji nastavio da krši međunarodne standarde, Ustav i zakone Srbije

Radio sto plus 19.05.2024
Kako BIRODI navodi u saopštenju, Vučić je na taj način postupio suprotno Deklaraciji iz Kopenhagena iz 1990. godine u kojoj se zahteva razdvajanje javne i partijske funkcije, preporukama Posmatračke misije ODIHR o parlamentarnim izborima iz 2023… »
BIRODI: Vučić na Pinku prekršio preporuke ODIHR, Ustav i zakone, a ta televizija medijske pravilnike

BIRODI: Vučić na Pinku prekršio preporuke ODIHR, Ustav i zakone, a ta televizija medijske pravilnike

N1 Info 19.05.2024
Biro za društvena istraživanja (BIRODI) saopštio je da je predsednik Srbije Aleksandar Vučić, gostujući danas na TV Pink, nastavio da u izbornoj kampanji za lokalne izbore krši međunarodne standarde, preporuke ODIHR, Ustav i zakone, a TV Pink… »
Vučić: Teško bih podneo da ne pobedimo na izborima u Nišu, dolazim na kraju kampanje

Vučić: Teško bih podneo da ne pobedimo na izborima u Nišu, dolazim na kraju kampanje

Južne vesti 19.05.2024
"Teško bih podneo da ne pobedimo u Nišu jer sam u poslednjih 10 godina proveo više vremena u Nišu nego svi predsednici i premijeri od 1945. godine na ovamo", rekao je predsednik Srbije Aleksandar Vučić gostujući u jutarnjem programu Pinka. On je… »
BIRODI: Vučić u izbornoj kampanji nastavio da krši međunarodne standarde, Ustav i zakone Srbije

BIRODI: Vučić u izbornoj kampanji nastavio da krši međunarodne standarde, Ustav i zakone Srbije

Danas 19.05.2024
Biro za društvena istraživanja (BIRODI) saopštio je danas da je predsednik Srbije Aleksandar Vučić gostujući u jutarnjem programu televizije Pink, tokom intervjua, tri četvrtine vremena govorio kao nenajavljeni nosilac liste za izbore u Beogradu… »
BIRODI: Vučić u izbornoj kampanji nastavio da krši međunarodne standarde, Ustav i zakone Srbije

BIRODI: Vučić u izbornoj kampanji nastavio da krši međunarodne standarde, Ustav i zakone Srbije

Novi magazin 19.05.2024
Biro za društvena istraživanja (BIRODI) saopštio je danas da je predsednik Srbije Aleksandar Vučić gostujući u jutarnjem programu televizije Pink, tokom intervjua, tri četvrtine vremena govorio kao nenajavljeni nosilac liste za izbore u Beogradu… »
Predsednik Vučić o projektima u Nišu: Nikada se bolje nije razvijao, a šta ćete vi, da rušite ono što smo mi gradili?!

Predsednik Vučić o projektima u Nišu: Nikada se bolje nije razvijao, a šta ćete vi, da rušite ono što smo mi gradili?!

Kurir 19.05.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić poručio je danas da je Niš na odličnom putu i da se nikada nije bolje razvijao. Navodeći detaljno koga će dovesti od investitora i šta će uraditi u Nišu, predsednik je rekao da je najlakše nekog kritikovati. -… »
Vučić: Plata u Nišu rasla proporcijalno brže nego u Beogradu i Novom Sadu

Vučić: Plata u Nišu rasla proporcijalno brže nego u Beogradu i Novom Sadu

Niške vesti 19.05.2024
On je, u gostovanju na TV Pink, odgovarajući na primedbe da bi mu najviše pao gubitak na izborima u Nišu, kazao da bi mu to teško palo jer je za 10 godina proveo više vremena u tom gradu nego svi oni koji su bili na funkciji predsednika Srbije od… »

Vesti dana »