Povezane vesti

"Ovo je pseći život..." Veljko Ražnatović progovorio o porocima, otkrio pravi razlog odlaska na selo: Igrao sam rulet…

"Ovo je pseći život..." Veljko Ražnatović progovorio o porocima, otkrio pravi razlog odlaska na selo: Igrao sam rulet…

Kurir 19.05.2024
Veljko Ražnatović godinama unazad živi u Titelu sa suprugom Bogdanom i sinovima, a sada je otkrio zbog čega se odlučio na to da prestonicu zameni selom. Kako je istakao, Beograd ga nije naučio ničemu dobrom. - Uverio sam se na vreme da Beograd ne… »
"Kao klinac sam bio degenerik, kockao i igrao rulet": Veljko Ražnatović promenio život iz korena, otvoreno progovorio o svom…

"Kao klinac sam bio degenerik, kockao i igrao rulet": Veljko Ražnatović promenio život iz korena, otvoreno progovorio o svom…

Blic 19.05.2024
Veljko i Bogdana Ražnatović pre nekoliko godina preselili su se u njen rodni Titel, kako bi sa decom izbegli gradsku gužvu. Ražnatović je sada istakao da mu Beograd ne prija. - Uverio sam se na vreme da Beograd ne pruža pravi put. U Beogradu je sve… »
"Ovo je pseći život!" Veljko Ražnatović o borbi sa porocima, priznao zašto se iselio iz Beograda

"Ovo je pseći život!" Veljko Ražnatović o borbi sa porocima, priznao zašto se iselio iz Beograda

Telegraf 19.05.2024
"Mogu da kažem da sam kao klinac bio degenerik", naveo je mladi bokser. Sin balkanske zvezde Svetlane Cece Ražnatović, Veljko Ražnatović, preselio se u Titel. Kako je rekao, život u Beogradu mu nije mnogo toga dobrog doneo, zbog čega je odlučio da… »

Vesti dana »