Povezane vesti

Veljko Ražnatović o nacionalnoj penziji: Što bih odbio nešto za šta sam krvario?

Veljko Ražnatović o nacionalnoj penziji: Što bih odbio nešto za šta sam krvario?

Mondo 19.05.2024
Veljko Ražnatović progovorio je o nacionalnoj penziji nakon glasina da ju je dobio posle osvojene bronzane medalje. Veljko Ražnatović progovorio je o nacionalnoj penziji nakon glasina da ju je dobio posle osvojene bronzane medalje. Veljko Ražnatović… »
"Što bih odbio nešto za šta sam krvario": Veljko Ražnatović progovorio o nacionalnoj penziji

"Što bih odbio nešto za šta sam krvario": Veljko Ražnatović progovorio o nacionalnoj penziji

Telegraf 19.05.2024
"Niti znam, niti ulazim u to, negde je priča da ćemo svi dobiti nacionalnu penziju", rekao je on. Bokser i sin pevačice Svetlane Cece Ražnatović, Veljko Ražnatović, ostvario je veliki uspeh na Evropskom prvenstvu u boksu i osvojio bronzanu medalju… »
"Što bih odbio nešto za šta sam krvario": Veljko Ražnatović o nacionalnoj penziji: "Negde je priča da ćemo svi dobiti"

"Što bih odbio nešto za šta sam krvario": Veljko Ražnatović o nacionalnoj penziji: "Negde je priča da ćemo svi dobiti"

Blic 18.05.2024
Veljko Ražnatović na Evropskom prvenstvu u boksu osvojio je bronzanu medalju, a uz bronzano odličje dobio je i novčanu nagradu. U domaćim medijima spekulisalo se da li je Veljko Ražnatović dobio nacionalnu penziju. Navodno pisalo se kako nacionalnu… »

Vesti dana »