Povezane vesti

"Bila mi je rame za plakanje, sada je moj anđeo čuvar!" Iza Teodorine pesme krije se tužna priča

"Bila mi je rame za plakanje, sada je moj anđeo čuvar!" Iza Teodorine pesme krije se tužna priča

Mondo 19.05.2024
Teodora Dćehverović otkrila je detalje o numeri iz pesme "Žena bez adrese". Teodora Dćehverović otkrila je detalje o numeri iz pesme "Žena bez adrese". Pevačica Teodora Džehverović nedavno je organizovala promociju novog albuma koji nosi naziv… »
"Mala moja, bila mi je rame za plakanje Ona je moj anđeo čuvar": Teodora Džehverović o bolnoj temi, posvetila pesmu njoj

"Mala moja, bila mi je rame za plakanje Ona je moj anđeo čuvar": Teodora Džehverović o bolnoj temi, posvetila pesmu njoj

Blic 19.05.2024
Pevačica Teodora Džehverović imala je promociju novog albuma, a sada je progovorila o jednoj pesmi sa albuma. Naime, u pesmi "Žena bez adrese", najvatreniji fanovi primetili su da se pojavljuje datum, te ih je zanimalo šta on označava. Teodora je… »
"Bila mi je rame za plakanje, sada je moj anđeo čuvar" Pesma Teodore Džehverović krije tužnu priču, progovorila o bolnoj…

"Bila mi je rame za plakanje, sada je moj anđeo čuvar" Pesma Teodore Džehverović krije tužnu priču, progovorila o bolnoj…

Kurir 19.05.2024
Pevačica Teodora Džehverović nedavno je organizovala promociju novog albuma, a sada je otkrila da je u stihovima jedne pesme opevala veliku bol i tugu koju je preživela, te otkrila detalje. Naime, njeni fanovi primetili su da u jednoj numeri spominje… »
"Moja mala... Bila mi je rame za plakanje u jako teškim trenucima" Teodora Džehverović se slomila zbog gubitka

"Moja mala... Bila mi je rame za plakanje u jako teškim trenucima" Teodora Džehverović se slomila zbog gubitka

Telegraf 19.05.2024
Ispričala bolnu priču. Pevačica Teodora Džehverović izašla je iz medijske ilegale i objavila novi album, koji je brzo naišao put do srca publike, pa su gotovo sve numere već na Jutjub trending listi. Za svaku pesmu Džehvi je objavila spot, a na… »

Vesti dana »