Povezane vesti

Holandski vozač Red Bula Maks Ferstapen pobednik trke za VN Emilija Romanja

Holandski vozač Red Bula Maks Ferstapen pobednik trke za VN Emilija Romanja

Politika 19.05.2024
Holandski vozač Red Bula Maks Ferstapen trijumfovao je danas na Velikoj nagradi Emilija Romanja u Italiji, sedmoj trci ovogodišnjeg šampionata Formule 1. Ferstapen je upisao treću pobedu na stazi "Enco i Dino Ferari" u Imoli u karijeri, a petu ove… »
Ferstapenu nije bilo lako: ''Video sam da se Lando približava...''

Ferstapenu nije bilo lako: ''Video sam da se Lando približava...''

Sportske.net 19.05.2024
Vozač Red Bula Maks Ferstapen rekao je da je u završnici današnje trke Formule 1 za Veliku nagradu Emilije Romanje imao problema sa gumama i da je srećan što je uspeo da pobedi u Imoli. "Čitavu trku sam morao da se trudim da napravim prednost. Na… »
Ferstapen: Nisam mnogo grešio, srećan sam zbog velike pobede

Ferstapen: Nisam mnogo grešio, srećan sam zbog velike pobede

B92 19.05.2024
Vozač Red Bula Maks Ferstapen rekao je da je u završnici trke Formule 1 za Veliku nagradu Emilije Romanje imao problema sa gumama i da je srećan što je uspeo da pobedi u Imoli. "Čitavu trku sam morao da se trudim da napravim prednost. Na srednje… »
Ferštapen slavio u Imoli, Noris osigurao dramu do kraja

Ferštapen slavio u Imoli, Noris osigurao dramu do kraja

Sportski žurnal 19.05.2024
Ferštapen je upisao treću pobedu na stazi „Enco i Dino Ferari” u Imoli u karijeri, a petu ove sezone, za ukupno 59. trijumf u karijeri. Holandski vozač Red bula Maks Ferštapen trijumfovao je na Velikoj nagradi Emilija Romanje u Italiji, sedmoj… »
Ferštapen: Teško je kada gume više ne rade; Noris: Boli me da kažem da su mi jedan ili možda dva kruga bila potrebna da ga…

Ferštapen: Teško je kada gume više ne rade; Noris: Boli me da kažem da su mi jedan ili možda dva kruga bila potrebna da ga…

Sportski žurnal 19.05.2024
Naredna trka u šampionatu vozi se 26. maja za Veliku nagradu Monaka. Vozač Red bula Maks Ferštapen rekao je da je u završnici današnje trke Formule 1 za Veliku nagradu Emilije Romanje imao problema sa gumama i da je srećan što je uspeo da pobedi u… »
F1 - Pobeda Ferstapena, odbijen napad sve boljeg Landa Norisa!

F1 - Pobeda Ferstapena, odbijen napad sve boljeg Landa Norisa!

Sportske.net 19.05.2024
Vozač Red Bula Maks Ferstapen pobedio je danas u trci Formule 1 za Veliku nagradu Emilije Romanje. Ferstapen je u samoj završnici uspeo da odbije napad Landa Norisa iz Meklarena i ostvario 59. pobedu u karijeri. Trostruki uzastopni šampion trku je… »
Verstapen pobedio u trci za Veliku nagradu Emilije Romanje

Verstapen pobedio u trci za Veliku nagradu Emilije Romanje

Danas 19.05.2024
Vozač Red Bula Maks Verstapen pobedio je u trci Formule 1 za Veliku nagradu Emilije Romanje. Verstapen je u samoj završnici uspeo da odbije napad Landa Norisa iz Meklarena i ostvario 59. pobedu u karijeri. Trostruki uzastopni šampion trku je završio… »
Posle drame u finišu: Ferstapen ostaje vladar Imole!

Posle drame u finišu: Ferstapen ostaje vladar Imole!

Sport klub 19.05.2024
Vozač Red Bula Maks Ferstapen trijumfovao je na Velikoj nagradi Ređo Emilije, sedmoj trci ovogodišnjeg šampionata Formule 1. Holanđanin je upisao treću pobedu na stazi „Enco i Dino Ferari“ u Imoli i ujedno petu ove sezone, za 59. trijumf u… »
Posle drame u finišu: Ferštapen slavio u Imoli

Posle drame u finišu: Ferštapen slavio u Imoli

Dnevnik 19.05.2024
Vozač Red bula Maks Ferštapen trijumfovao je na Velikoj nagradi Ređo Emilije, sedmoj trci ovogodišnjeg šampionata Formule 1. Holanđanin je upisao treću pobedu na stazi „Enco i Dino Ferari“ u Imoli i ujedno petu ove sezone, za 59. trijumf u… »
Ferstapen odbio nalet Norisa i pobedio u Imoli

Ferstapen odbio nalet Norisa i pobedio u Imoli

B92 19.05.2024
Holanđanin Maks Ferstapen pobedio je u trci za VN Emilio Romanje, pošto je na stazi Imola bilo najbrži u sedmoj trci šampionta Formule 1. Odličnu trku imao je Lando Noris, ali je na kraju morao da se zadovolji drugim mestom. Vozač Red Bula je upisao… »
Maks čeličnih živaca: Ferštapen kroz dramu do nove pobede u f1 na kultnoj Imoli

Maks čeličnih živaca: Ferštapen kroz dramu do nove pobede u f1 na kultnoj Imoli

Večernje novosti 19.05.2024
OZBILjNO se igrao sa živcima svojih navijača Maks Ferštapen. Holanđanin je ostvario trijumf sa najmanjom predošću u odnosu na drugoplasiranog (manje od jedne sekunde) u ovogošnjem šampionatu Formule 1. To je vozaču Red Bula bila ukupno 59. pobeda… »

Vesti dana »