Povezane vesti

Slovački ministar policije: Ispitujemo mogućnost da atentator na Fica nije delovao sam

Slovački ministar policije: Ispitujemo mogućnost da atentator na Fica nije delovao sam

Nova 19.05.2024
Matuš Šutaj-Eštok, ministar unutrašnjih poslova Slovačke kaže da tamošnji zvaničnici razmatraju i mogućnost da na premijera Roberta Fica atentat nije izvršio "vuk samotnjak". Matuš Šutaj-Eštok naveo je da se na osnovu operativnih informacija… »
Šutaj Eštok: Radimo i na mogućnosti da atentator na Fica nije delaovao sam

Šutaj Eštok: Radimo i na mogućnosti da atentator na Fica nije delaovao sam

Politika 19.05.2024
BRATISLAVA – Ministar unutrašnjih poslova Slovačke Matuš Šutaj-Eštok izjavio je danas da slovački zvaničnici razmatraju i mogućnost da na premijera Roberta Fica atentat nije izvršio „vuk samotnjak”. Prema njegovim rečima, na osnovu… »
Slovački ministar policije: Atentator na Fica možda nije radio sam

Slovački ministar policije: Atentator na Fica možda nije radio sam

NIN 19.05.2024
Ministar unutrašnjih poslova Slovačke Matuš Šutaj-Eštok izjavio je da slovački zvaničnici razmatraju i mogućnost da na premijera Roberta Fica atentat nije izvršio "vuk samotnjak". Prema njegovim rečima, na osnovu operativnih informacija razmatra… »
Slovački ministar policije: Ispitujemo mogućnost da atentator na Fica nije delovao sam

Slovački ministar policije: Ispitujemo mogućnost da atentator na Fica nije delovao sam

RTS 19.05.2024
Matuš Šutaj-Eštok, ministar unutrašnjih poslova Slovačke kaže da tamošnji zvaničnici razmatraju i mogućnost da na premijera Roberta Fica atentat nije izvršio "vuk samotnjak". Matuš Šutaj-Eštok naveo je da se na osnovu operativnih informacija… »
Ministar unutrašnjih poslova Slovačke: Moguće da atentator na Fica nije delovao sam

Ministar unutrašnjih poslova Slovačke: Moguće da atentator na Fica nije delovao sam

Radio 021 19.05.2024
Ministar unutrašnjih poslova Slovačke Matuš Šutaj-Eštok izjavio je da slovački zvaničnici razmatraju i mogućnost da na premijera Roberta Fica atentat nije izvršio "vuk samotnjak". Prema njegovim rečima, na osnovu operativnih informacija razmatra… »
Ministar unutrašnjih poslova Slovačke: Radimo i na mogućnosti da atentator na Fica nije delaovao sam

Ministar unutrašnjih poslova Slovačke: Radimo i na mogućnosti da atentator na Fica nije delaovao sam

Euronews 19.05.2024
Ministar unutrašnjih poslova Slovačke Matuš Šutaj-Eštok izjavio je danas da slovački zvaničnici razmatraju i mogućnost da na premijera Roberta Fica atentat nije izvršio "vuk samotnjak". Prema njegovim rečima, na osnovu operativnih informacija… »

Vesti dana »