Povezane vesti

Oglasio se reper posle snimka na kom brutalno prebija devojku: "Dotakao sam dno i otišao na lečenje!"

Oglasio se reper posle snimka na kom brutalno prebija devojku: "Dotakao sam dno i otišao na lečenje!"

Telegraf 19.05.2024
Pokajao se. Šon Didi Kombs prekinuo je ćutanje nakon što se ove nedelje pojavio šokantan video na kojem je tukao svoju bivšu devojku Kesi Venturu. Pedesetčetvorogodišnji reper se u nedelju popodne izvinio na Instagramu, rekavši "Dotakao sam dno… »
Zverski šutirao devojku na podu, sada se oglasio! Reper prvi put o stravičnom snimku nasilja

Zverski šutirao devojku na podu, sada se oglasio! Reper prvi put o stravičnom snimku nasilja

Mondo 19.05.2024
Reper Paf Didi se oglasio nakon stravičnog snimka nasilja koji je isplivao u javnost. Reper Paf Didi se oglasio nakon stravičnog snimka nasilja koji je isplivao u javnost. Šon Didi Kombs, poznatiji kao Paf Didi, prekinuo je ćutanje nakon što se ove… »
„Dotakao sam dno i potražio stručnu pomoć“: Oglasio se reper nakon što je isplivao snimak na kom tuče svoju bivšu…

„Dotakao sam dno i potražio stručnu pomoć“: Oglasio se reper nakon što je isplivao snimak na kom tuče svoju bivšu…

Nova 19.05.2024
Ove nedelje u medijima se pojavio skandalozni snimak nastao 2016. godine, a na kom se vidi kako reper Šon Kombs, poznatiji kao Paf Didi, tuče svoju tadašnju devojku Kesi Venturu. Didi se sada oglasio na Instagramu i objavio video koji je nazvao… »
Oglasio se reper paf Dedi: Slavni muzičar prekinuo je muklu tišinu i javno se izvinio za svoja nedela, evo šta je rekao…

Oglasio se reper paf Dedi: Slavni muzičar prekinuo je muklu tišinu i javno se izvinio za svoja nedela, evo šta je rekao…

Kurir 19.05.2024
Reper Šon "Dedi" Kombs prekinuo je ćutanje, oglasio se na Instagramu i konačno izvinio, nakon što je objavljen šokantni video na kom se vidi kako fizički napada svoju tadašnju devojku Kesi. View this post on Instagram A post shared by LOVE (@diddy)… »

Vesti dana »