Povezane vesti
Kažnjen vozač koji je vozio brže od 180 km/h
RTV 19.05.2024
SUBOTICA - Pripadnici Uprave saobraćajne policije, u saradnji sa subotičkom policijom, danas oko 17 časova, na putu Stari Žednik - Mali Beograd, zaustavili su pedesetogodišnjeg muškarca iz okoline Bačke Palanke, koji je upravljao vozilom audi brzinom od… »
Kažnjen vozač koji je vozio brže od 180 kilometara na sat na putu gde je ograničenje 80
Euronews 19.05.2024
Pripadnici Uprave saobraćajne policije, u saradnji sa subotičkom policijom, danas oko 17 časova, na putu Stari Žednik - Mali Beograd, zaustavili su pedesetogodišnjeg muškarca iz okoline Bačke Palanke, koji je upravljao vozilom „audi“ brzinom od 187,9… »
Kažnjen vozač koji je vozio brže od 180 na putu gde je ograničenje 80
Telegraf 19.05.2024
Vozač je isključen iz saobraćaja i priveden sudiji Prekršajnog suda u Subotici. Pripadnici Uprave saobraćajne policije, u saradnji sa subotičkom policijom, danas oko 17 časova, na putu Stari Žednik - Mali Beograd, zaustavili su pedesetogodišnjeg muškarca… »
Vesti dana »

Minimalna zarada u Srbiji biće 551 evro od januara 2026. godine, odluku donosi Vlada
Naslovi.ai pre 1 minutjoš 40 povezanih

Opozicija u Strazburu: Srbija na prekretnici političke krize, EU da podrži građane, a ne Vučića
Beta pre 1 satjoš 32 povezane

Vremenska prognoza Srbije za 9. i 10. septembar 2025: kraj toplog perioda i dolazak olujnog nevremena
Naslovi.ai pre 41 minutajoš 30 povezanih

Francuska u političkoj krizi nakon pada vlade premijera Bajrua
Naslovi.ai pre 1 minutjoš 29 povezanih

Evroposlanici: Demokratska Srbija važna za stabilnost, sa Vučićem ne može u EU
Radio sto plus pre 1 satjoš 21 povezana