Povezane vesti

Obradović: Pobede su važne, ali neke stvari su važnije, da sačuvate obraz

Obradović: Pobede su važne, ali neke stvari su važnije, da sačuvate obraz

Sportski žurnal 19.05.2024
Crvena zvezda sa 3:0 u finalu ABA lige počistila branioca titule Partizan i pehar vratila na Mali Kalemegdan. Trener Partizana Željko Obradović izuzetno staložen posle meča, uprkos neuspehu u finalu ABA lige. - Čestitke Crvenoj zvezdi na osvojenoj… »
Obradović: Postoje stvari na koje ne može da se utiče, Partizan zaslužuje Evroligu

Obradović: Postoje stvari na koje ne može da se utiče, Partizan zaslužuje Evroligu

RTS 19.05.2024
Trener košarkaša Partizana Željko Obradović izjavio je posle poraza od Crvene zedze da mu je posle prvog meča bilo jasno da na neke stvari ne može da se utiče, ali je ubeđen da će njegov tim igrati Evroligu iduće sezone jer to zaslužuje… »
Gde smo mi bili u Evroligi, a gde oni? Željko Obradović: Moj obraz je čist, nisam siguran za druge!

Gde smo mi bili u Evroligi, a gde oni? Željko Obradović: Moj obraz je čist, nisam siguran za druge!

Mondo 19.05.2024
Partizanov trener kritikovao ABA ligu i govorio o "cirkusu sa srpskim sudijama" u domaćim takmičenjima. Partizanov trener kritikovao ABA ligu i govorio o "cirkusu sa srpskim sudijama" u domaćim takmičenjima. Trener Partizana Željko Obradović oglasio… »
Obradović: Siguran sam, igraćemo Evroligu sledeće godine!

Obradović: Siguran sam, igraćemo Evroligu sledeće godine!

B92 19.05.2024
Željko Obradović, trener košarkaša Partizana, ubeđen je da će crno-beli naredne sezone igrati u Evroligi. Posle poraza od Crvene zvezde u finalnoj seriji ABA lige od 3-0, učešće crno-belih je pod znakom pitanje. U poslednje dve godine, šampion… »
"Panter je igrač koji zavarava navijače" Kapiten Partizana na meti žestokih kritika: Sa njim je vrlo teško nešto osvojiti!

"Panter je igrač koji zavarava navijače" Kapiten Partizana na meti žestokih kritika: Sa njim je vrlo teško nešto osvojiti!

Kurir pre 31 dana
Košarkaši Crvene zvezde stigli su do titule u ABA ligi tako što su i u trećem meču savladali Partizan, ovog puta u gostima (82:76). Po završetku meča na meti žestokih kritika našao se kapiten crno-belih, Kevin Panter. Gostujući u studiju Arene… »
"To nije cirkus, to je malo više od toga" Obradović žestoko opleo po srpskim sudijama, reči nije štedeo posle bolnog…

"To nije cirkus, to je malo više od toga" Obradović žestoko opleo po srpskim sudijama, reči nije štedeo posle bolnog…

Kurir pre 31 dana
Košarkaši Crvene zvezde savladali su Partizan u gostima u trećem meču finalne serije ABA lige rezultatom 82:76 i na taj način stigli su do titule u regionalnom takmičenju. Nakon meča, na konferenciji za medije, trener Partizana Željko Obradović… »
Obradović posle poraza u finalu prozvao ABA ligu: "Posle prve utakmice mi je bilo jasno..."

Obradović posle poraza u finalu prozvao ABA ligu: "Posle prve utakmice mi je bilo jasno..."

Telegraf pre 31 dana
Imao je šta da kaže. Košarkaši Crvene zvezde savladali su ekipu Partizana sa 82:76, u trećem meču finala ABA lige, i tako sa 3:0 u seriji postali šampioni regionalnog takmičenja. Po završetku susreta, na konferenciji za medije govorio je i trener… »
Željko Obradović opleo po srpskim sudijama, pa pomenuo i obraz: "To nije cirkus, nego i više! Moj je bar čist"

Željko Obradović opleo po srpskim sudijama, pa pomenuo i obraz: "To nije cirkus, nego i više! Moj je bar čist"

Telegraf pre 31 dana
Trener Partizana nije bio zadovoljan viđenim. Košarkaši Partizana su prepustili titulu u ABA ligi Crvneoj zvezdi, koja ih je savlada sa 3:0 u finalnoj seriji, čime su napravili "metlu" po prvi put nakon sedam godina čekanja. Da stvari budu gore po… »

Vesti dana »