Povezane vesti

Tragedija! Preminuo maleni Konstantin (5) Neutešna majka se od sina oprostila potresnom porukom: Više te ništa neće boleti

Tragedija! Preminuo maleni Konstantin (5) Neutešna majka se od sina oprostila potresnom porukom: Više te ništa neće boleti

Kurir 20.05.2024
Tužna vest stigla je iz Beograda. Posle duge i teške bolesti preminuo je maleni Konstantin Vasović (5). Bolovao je od Dišenove mišićne distrofije, koja mu je dijagnostikovana pre dve godine, a prognoze su i tada bile vrlo tužne. Pretužnom porukom… »
"Ništa te više neće boleti, mili moj anđele": Preminuo Kosta (5) za kog se borila cela Srbija, reči majke slamaju dušu…

"Ništa te više neće boleti, mili moj anđele": Preminuo Kosta (5) za kog se borila cela Srbija, reči majke slamaju dušu…

Blic 20.05.2024
Konstantin Vasović, petogodišnji dečak koji je bolovao od Dišenove mišićne distrofije, preminuo je rano jutros u Beogradu. Ova bolest mališanu dijagnostikovana je pre dve godine, a majka se oprostila od njega srceparajućom porukom. Ona je… »
"Ništa te više neće boleti, mili moj anđele": Preminuo Kosta (5) za kog se borila cela Srbija, reči majke slamaju dušu…

"Ništa te više neće boleti, mili moj anđele": Preminuo Kosta (5) za kog se borila cela Srbija, reči majke slamaju dušu…

Blic 20.05.2024
Konstantin Vasović, petogodišnji dečak koji je bolovao od Dišenove mišićne distrofije, preminuo je rano jutros u Beogradu. Ova bolest mališanu dijagnostikovana je pre dve godine, a majka se oprostila od njega srceparajućom porukom. Ona je… »
Preminuo dečak za kog se borila cela Srbija! Mali Konstantin (5) se borio, ali njegovo srce nije izdržalo

Preminuo dečak za kog se borila cela Srbija! Mali Konstantin (5) se borio, ali njegovo srce nije izdržalo

Mondo 20.05.2024
Preminuo dečak Konstantin kome je dijagnostikovana Dišenova mišićna distrofija. Preminuo dečak Konstantin kome je dijagnostikovana Dišenova mišićna distrofija. Konstantin Vasović, petogodišnji dečak koji je bolovao od Dišenove mišićne… »
"Ništa te više neće boleti, srećo majkina, budi mi srećan gore na nebu...": Umro maleni Konstantin Vasović (5)

"Ništa te više neće boleti, srećo majkina, budi mi srećan gore na nebu...": Umro maleni Konstantin Vasović (5)

Telegraf 20.05.2024
Bolovao je od Dišenove mišićne distrofije, koja mu je dijagnostikovana pre dve godine, a prognoze su i tada bile vrlo tužne. Tužna vest stigla je iz Beograda. Posle duge i teške bolesti umro je maleni Konstantin Vasović (5). Bolovao je od Dišenove… »

Vesti dana »

Nema lakih rivala

Nema lakih rivala

Politika pre 1 minutjoš 27 povezanih
Vučić i Kurti se danas sastaju u Briselu

Vučić i Kurti se danas sastaju u Briselu

Bujanovačke pre 19 minutajoš 23 povezane
Eksplodirala severnokorejska hipersonična raketa

Eksplodirala severnokorejska hipersonična raketa

Blic pre 54 minutajoš 15 povezanih