Povezane vesti

Era ojdanić sa nastupa pravo na operaciju! Pevač zabrinuo javnost, evo kako je prošla intervencija: Oglasio se

Era ojdanić sa nastupa pravo na operaciju! Pevač zabrinuo javnost, evo kako je prošla intervencija: Oglasio se

Kurir pre 13 dana
- Dragi moji Kurirci hvala vam mnogo. Ovo je za mene očas posla šta sam sve proživeo u životu.Brzo će sve to lekari da srede i onda sam kao nov. Ima da pevam, da igramo i da vam dolazim u goste još bar 30 godina Pevač je sa ponosom govorio za Kurir… »
"Ulazim u operacionu salu" Era Ojdanić se oglasio iz Kliničkog centra, evo kako se pevač oseća pred intervenciju

"Ulazim u operacionu salu" Era Ojdanić se oglasio iz Kliničkog centra, evo kako se pevač oseća pred intervenciju

Kurir pre 13 dana
Pevač Era Ojdanić oglasio se sada iz bolnice i otkrio da uskoro ulazi u operacionu salu. - Za 10 minuta ulazim u operacionu salu. Celokupno osoblje je dobro i ljubazno prema meni, čak su tu i neki lekari kojima sam pevao na svadbi. Odlično se osećam… »
"Za 10 minuta ulazim u operacionu salu": Era Ojdanić se oglasio iz Urgentnog centra: Evo kako se pevač oseća pred operaciju

"Za 10 minuta ulazim u operacionu salu": Era Ojdanić se oglasio iz Urgentnog centra: Evo kako se pevač oseća pred operaciju

Blic pre 13 dana
Pevač Era Ojdanić juče je primljen je u Urgentni centar zbog zakazane operacije bruha. Era Ojdanić oglasio se sada iz bolnice i otkrio da uskoro ulazi u operacionu salu. - Za 10 minuta ulazim u operacionu salu. Celokupno osoblje je dobro i ljubazno… »
Pevao na punoj Jagnjijadi pa završio u hitnoj Evo šta je za Kurir govorio Era Ojdanić samo nekoliko minuta pre bolnice

Pevao na punoj Jagnjijadi pa završio u hitnoj Evo šta je za Kurir govorio Era Ojdanić samo nekoliko minuta pre bolnice

Kurir pre 13 dana
Era Ojdanić prethodnu noć imao je nastup na Jagnjijadi nakon koje je hitno završio u bolnici. Pevača čeka operacija kile, a samo nekoliko minuta pre nemilog događaja Era je govorio za Kurir televiziju. Podržali ste Baju što je odbio da peva za… »
"Pevali smo, onda mi je rekao da ide na operaciju" Beki Bekić otkrio kako se Era Ojdanić ponašao pre nego što je otišao u…

"Pevali smo, onda mi je rekao da ide na operaciju" Beki Bekić otkrio kako se Era Ojdanić ponašao pre nego što je otišao u…

Kurir pre 13 dana
Folker Era Ojdanić u nedelju je imao je nastup na Jagnjijadi nakon koje je hitno završio u bolnici, gde ga čeka operacija kile. Era je pre nego što je otišao u bolnicu nastupao u selu Jagnjilu, gde su između ostalog pevali i Beki Bekić i Goca… »
"Moja ćerka Jasmina je ostala invalid, u bolnici su joj oštetili moždanu nerv" Potresna ispovest Ere Ojdanića o teškoj…

"Moja ćerka Jasmina je ostala invalid, u bolnici su joj oštetili moždanu nerv" Potresna ispovest Ere Ojdanića o teškoj…

Blic pre 13 dana
Pevač Era Ojdanić završio je juče u bolnici nakon nastupa na jagnjijadi. Kako je rekao za "Blic", njegova operacija zakazana je za danas. - Sve je u redu. Juče sam bio na Jagnjijadi, a danas u bolnici. To je već zakazana hirurška intervencija. U… »
"Moja ćerka jasmina je od rođenja invalid" Era Ojdanić ide na operaciju, a na duši nosi veliku bol: Babice su na…

"Moja ćerka jasmina je od rođenja invalid" Era Ojdanić ide na operaciju, a na duši nosi veliku bol: Babice su na…

Kurir pre 13 dana
Folker Era Ojdanić primljen je u Urgentni centar, gde ga čeka operacija kile. Pevač je posle nastupa na Jagnjijadi završio hitno u bolnici. Životna priča Ojdanića, koga nazivaju i klovnom folk muzike i njemu to ne smeta, ispričao za Kurir pre… »
(Video) Snimak ere ojdanića pre nego što je završio u bolnici: Kitili ga parama na Jagnjijadi: Pevač pevao, nije stajao

(Video) Snimak ere ojdanića pre nego što je završio u bolnici: Kitili ga parama na Jagnjijadi: Pevač pevao, nije stajao

Blic pre 14 dana
Era Ojdanić završio je u bolnici nakon nastupa na Jagnjijadi. Kako je rekao za "Blic" Era, njegova operacija zakazana je za sutra. - Sve je u redu. Juče sam bio na Jagnjijadi, a danas u bolnici. To je već zakazana hirurška intervencija. U dobrim sam… »
Era Ojdanić hitno hospitalizovan: Primljen u Urgentni centar: Evo u kakvom je stanju

Era Ojdanić hitno hospitalizovan: Primljen u Urgentni centar: Evo u kakvom je stanju

Blic pre 14 dana
Pevač Era Ojdanić hitno je završio u Urgentnom centu. Era Ojdanić, ima zakazanu intervenciju zbog čega trenutno boravi u ovoj zdravstvenoj ustanovi. On je vidno raspoložen došao kod lekara i šalio se na svoj račun da je došao na remont da bi… »
"Juče na jagnjijadi, danas u Urgentnom centru": Era Ojdanić se oglasio iz bolnice pred operaciju: "Videćemo sve sutra"

"Juče na jagnjijadi, danas u Urgentnom centru": Era Ojdanić se oglasio iz bolnice pred operaciju: "Videćemo sve sutra"

Blic pre 14 dana
Pevač Era Ojdanić hitno je završio u Urgentnom centu. Era sutra ima hiruršku intervenciju, koja je još ranije zakazana. Era Ojdanić, ovim povodom oglasio se za "Blic" iz bolnice. - Sve je u redu. Juče sam bio na jagnjijadi, a danas u bolnici. To je… »
Evo šta Era Ojdanić mora da operiše: Pevačev unuk se oglasio nakon što mu je deda završio u Urgentnom: "Pripremaju ga da…

Evo šta Era Ojdanić mora da operiše: Pevačev unuk se oglasio nakon što mu je deda završio u Urgentnom: "Pripremaju ga da…

Blic pre 14 dana
Pevač Era Ojdanić hitno je završio u Urgentnom centu. Era sutra ima hiruršku intervenciju, koja je još ranije zakazana, a sada se za medije oglasio i Erin unuk Uroš Anđelić: - Dedu pripremaju da uđe u operacionu salu, evo sad smo se čuli, nije… »

Vesti dana »