Povezane vesti

Čekajući novu administraciju: Da li je međunarodna zajednica stavila tačku na pitanje zabrane dinara na Kosovu?

Čekajući novu administraciju: Da li je međunarodna zajednica stavila tačku na pitanje zabrane dinara na Kosovu?

Euronews pre 28 dana
Još jedna, sedma runda dijaloga završena je protekle sedmice u Briselu, a iako je glavna tema bila odluka kosovske centralne banke o zabrani dinara na Kosovu, dve strane i dalje nisu postigle nikakv dogovor. Dinara na Kosovu i Metohiji, barem u… »
Lajčak: Može novi sastanak, ako ste spremni na sporazum

Lajčak: Može novi sastanak, ako ste spremni na sporazum

B92 pre 29 dana
Specijalni izaslanik Evropske unije za dijalog Beograda i Prištine Miroslav Lajčak ponovio je da je spreman da bude domaćin još jednog sastanka glavnih pregovarača Beograda i Prištine ako dve strane pokažu "iskrenu spremnost da postignu sporazum"… »
Lajčak: Sazvaću sastanak o dinaru ako Beograd i Priština pokažu spremnost za dogovor

Lajčak: Sazvaću sastanak o dinaru ako Beograd i Priština pokažu spremnost za dogovor

Politika pre 29 dana
Specijalni izaslanik EU za dijalog Miroslav Lajčak saopštio je večeras da sastanak sa glavnim pregovaračima Beograda i Prištine koji je održan prethodne nedelje, vidi kao poslednju rundu razgovora o pitanju dinara, ali je ponovio da je spreman da… »
Lajčak: Spreman sam za još jedan sastanak Beograda i Prištine ako su dve strane spremne za sporazum

Lajčak: Spreman sam za još jedan sastanak Beograda i Prištine ako su dve strane spremne za sporazum

Danas pre 29 dana
Specijalni izaslanik Evropske unije za dijalog Beograda i Prištine Miroslav Lajčak ponovio je da je spreman da bude domaćin još jednog sastanka glavnih pregovarača Beograda i Prištine ako dve strane pokažu „iskrenu spremnost da postignu… »
Lajčak: Spreman sam za još jedan sastanak Beograda i Prištine ako su dve strane spremne za sporazum

Lajčak: Spreman sam za još jedan sastanak Beograda i Prištine ako su dve strane spremne za sporazum

Insajder pre 29 dana
Specijalni izaslanik Evropske unije za dijalog Beograda i Prištine Miroslav Lajčak ponovio je da je spreman da bude domaćin još jednog sastanka glavnih pregovarača Beograda i Prištine ako dve strane pokažu "iskrenu spremnost da postignu sporazum"… »
Lajčak: Sazvaću sastanak o dinaru ako Beograd i Priština pokažu spremnost za dogovor

Lajčak: Sazvaću sastanak o dinaru ako Beograd i Priština pokažu spremnost za dogovor

RTV pre 29 dana
BRISEL - Specijalni izaslanik EU za dijalog Miroslav Lajčak saopštio je večeras da sastanak sa glavnim pregovaračima Beograda i Prištine, koji je održan prethodne nedelje, vidi kao poslednju rundu razgovora o pitanju dinara, ali je ponovio da je… »
Lajčak: Sazvaću sastanak o dinaru ako Beograd i Priština pokažu spremnost za dogovor

Lajčak: Sazvaću sastanak o dinaru ako Beograd i Priština pokažu spremnost za dogovor

NIN pre 29 dana
Specijalni izaslanik EU za dijalog Miroslav Lajčak saopštio je sinoć da sastanak sa glavnim pregovaračima Beograda i Prištine koji je održan prethodne nedelje, vidi kao poslednju rundu razgovora o pitanju dinara, ali je ponovio da je spreman da… »
Lajčak: Spreman sam za još jedan sastanak Beograda i Prištine ako su dve strane spremne za sporazum

Lajčak: Spreman sam za još jedan sastanak Beograda i Prištine ako su dve strane spremne za sporazum

Novi magazin pre 29 dana
Specijalni izaslanik Evropske unije za dijalog Beograda i Prištine Miroslav Lajčak ponovio je da je spreman da bude domaćin još jednog sastanka glavnih pregovarača Beograda i Prištine ako dve strane pokažu "iskrenu spremnost da postignu sporazum"… »
Lajčak: Sazvaću sastanak o dinaru ako Beograd i Priština pokažu spremnost za dogovor

Lajčak: Sazvaću sastanak o dinaru ako Beograd i Priština pokažu spremnost za dogovor

Euronews pre 29 dana
Specijalni izaslanik EU za dijalog Miroslav Lajčak saopštio je da sastanak sa glavnim pregovaračima Beograda i Prištine koji je održan prethodne nedelje, vidi kao poslednju rundu razgovora o pitanju dinara, ali je ponovio da je spreman da sazove još… »
Miroslav Lajčak: I dalje je nejasno kako će odluka CBK uticati na život Srba, spreman sam na još jedan sastanak

Miroslav Lajčak: I dalje je nejasno kako će odluka CBK uticati na život Srba, spreman sam na još jedan sastanak

Kurir pre 29 dana
Specijalni izaslanik EU za dijalog Miroslav Lajčak saopštio je da je nakon sastanka sa glavnim pregovaračima Beograda i Prištine prethodne nedelje i dalje nejasno kako će odluka CBK uticati na svakodnevni život zajednica koje su pogođene na KiM… »
Lajčak: Sazvaću sastanak o dinaru ako Beograd i Priština pokažu spremnost za dogovor

Lajčak: Sazvaću sastanak o dinaru ako Beograd i Priština pokažu spremnost za dogovor

Vesti online pre 29 dana
Specijalni izaslanik EU za dijalog Miroslav Lajčak saopštio je da sastanak sa glavnim pregovaračima Beograda i Prištine koji je održan prethodne nedelje, vidi kao poslednju rundu razgovora o pitanju dinara, ali je ponovio da je spreman da sazove još… »

Vesti dana »