Povezane vesti

Džejlin Smit dobio poziv od policije: "Sutra moram u stanicu, reći ću samo istinu!"

Džejlin Smit dobio poziv od policije: "Sutra moram u stanicu, reći ću samo istinu!"

Telegraf 20.05.2024
Džejlin Smit će se pojaviti kao svedok. Partizan je, deluje, prelako izgubio ABA ligu ove sezone, a nakon utakmice Džejlin Smit je, za " Mozzart Sport", otkrio detalje oko situacije za Džejmsa Nanelija. Ističe da se njegov saigrač branio od Stefana… »
Naneli se oglasio na društvenim mrežama povodom incidenta

Naneli se oglasio na društvenim mrežama povodom incidenta

Sport klub 20.05.2024
Bek Partizana Džejms Naneli oglasio se na društvenim mrežama posle skandala u finalu ABA lige, tj. pred treći meč u seriji, koji je Partizan izgubio od Crvene zvezde 82:76. O TUČI ISPRED SVLAČIONICA U BEOGRADSKOJ ARENI: KKCZ: Nismo u Areni, Dozet… »
Javio se Džejms Naneli nakon incidenta sa Lazarevićem! Progovorio prvi put, evo šta je poručio

Javio se Džejms Naneli nakon incidenta sa Lazarevićem! Progovorio prvi put, evo šta je poručio

Telegraf 20.05.2024
Kratku poruku je imao. Košarkaš Partizana Džejms Naneli po prvi put se oglasio na društvenim mrežama, nakon što je učestvovao u tuči sa Stefanom Lazarevićem, košarkašem Zvezde kojeg je dva puta udario pred treću utakmicu finalne serije ABA… »
"Idem u policiju, da kažem istinu!" Košarkaš Partizana se oglasio o tuči - otkrio šta se desilo pred derbi!

"Idem u policiju, da kažem istinu!" Košarkaš Partizana se oglasio o tuči - otkrio šta se desilo pred derbi!

Mondo 20.05.2024
Internacionalac u redovima Partizana Džejlin Smit bio je najbliži incidentu. Internacionalac u redovima Partizana Džejlin Smit bio je najbliži incidentu. Košarkaši Crvene zvezde osvojili su ABA ligu pobedom (82:76) nad Partizanom u trećem meču… »
Oglasio se džejms Naneli! Ovo su prve reči Amerikanca posle skandalozne tuče koja je šokirala Srbiju! (foto)

Oglasio se džejms Naneli! Ovo su prve reči Amerikanca posle skandalozne tuče koja je šokirala Srbiju! (foto)

Kurir 20.05.2024
Džejms Naneli i Stefan Lazarević šokirali su Srbiju kada su se potukli uoči treće utakmice finalne serije ABA lige između Partizana i Zvezde. Dan posle skandalozne tuče Amerikanac se oglasio na svom Instagram profilu i poslao sledeću poruku. -… »
Smit dobio poziv od policije! Košarkaš Partizana progovorio o incidentu: Kamera nije snimila ono što sam ja video - reći…

Smit dobio poziv od policije! Košarkaš Partizana progovorio o incidentu: Kamera nije snimila ono što sam ja video - reći…

Kurir 20.05.2024
Košarkaš Partizana Džejlin Smit dobio je poziv da se javi u policiju kako bi dao izjavu o incidentu u kom su učestvovali Džems Naneli i Stefan Lazarević. Nakon poraza u trećoj utakmici finalne serije ABA lige, Smit je progovorio tuči koja je… »
KK Crvena zvezda: Partizan pokušava da prikrije video nadzor iz Arene

KK Crvena zvezda: Partizan pokušava da prikrije video nadzor iz Arene

Danas 19.05.2024
Košarkaški klub Crvena zvezda optužio je danas Partizan da putem društvenih mreža koje kontroliše pokušava da prikrije video nadzor iz Beogradske arene, gde se dogodio incident između igrača crveno-belih Stefana Lazarevića i igrača crno-belih… »

Vesti dana »