Povezane vesti
Kineska medijska grupa pokrenula informativni program ‘Jutarnji sport’ za Pariz 2024.
Radio sto plus 20.05.2024
Predsednik CMG Šen Haisijung i predsednik Međunarodnog olimpijskog komiteta (MOK) Tomas Bah prisustvovali su ceremoniji pokretanja programa. Na ceremoniji je, između ostalog, objavljen logo Kineske medijske grupe za igre u Parizu 2024. i odabrana je… »
Kineska medijska grupa pokrenula informativni program „Jutarnji sport“ za Pariz 2024.
Kurir 20.05.2024
Kineska medijska grupa (KMG) pokrenula je u nedelju u Šangaju svoj sportski informativni program „Jutarnji sport“, kao deo pripreme za Olimpijske igre 2024, koje će biti otvorene 26. jula u Parizu. Predsednik KMG-a Šen Haisijung i predsednik Međunarodnog… »
Kineska medijska grupa pokrenula informativni program „Jutarnji sport“ za Pariz 2024
Mondo 20.05.2024
Kineska medijska grupa (KMG) pokrenula je u nedelju u Šangaju svoj sportski informativni program „Jutarnji sport“, kao deo pripreme za Olimpijske igre 2024, koje će biti otvorene 26. jula u Parizu. Kineska medijska grupa (KMG) pokrenula je u nedelju u… »
Vesti dana »

Jedno "da" spasilo šest života: Kad mislite da nema nade, sudbina vas demantuje: Desanka i Gavrilo konačno imaju novu šansu (foto)
Blic pre 4 satijoš 1 povezana

(Foto) crna kosa i plave oči: Ovo je novi dečko Uroša Stanića koji je pun love: Ljubi ga pred svima
Blic pre 4 satijoš 1 povezana

Zatrpala ih zemlja u rudniku: Pronađena tela 5 rudara nakon tri dana u Čileu, spasioci čistili 20 metara prolaza da dođu do njih
Blic pre 5 satijoš 3 povezane

„Zločini se ne smeju zaboraviti“: PSG i ZLF u mestu u kome su ubijeni civili iz izbegličke kolone tokom „Oluje“
Danas pre 5 satijoš 1 povezana