Povezane vesti

"Nek me ismevaju, baš me briga" Džinović o Melini i novoj devojci, ljutito odgovorio na pitanje o razvodu

"Nek me ismevaju, baš me briga" Džinović o Melini i novoj devojci, ljutito odgovorio na pitanje o razvodu

Mondo 20.05.2024
Haris Džinović nakon razvoda o kom je brujao ceo region vratio se nastupima, a sada je otkrio da li ima novu devojku. Haris Džinović nakon razvoda o kom je brujao ceo region vratio se nastupima, a sada je otkrio da li ima novu devojku. Pevač Haris… »
"Ne zanima me što me ismejavaju na društvenim mrežama": Haris Džinović otkrio kako podnosi što je predmet šale posle…

"Ne zanima me što me ismejavaju na društvenim mrežama": Haris Džinović otkrio kako podnosi što je predmet šale posle…

Blic 20.05.2024
Pevač Haris Džinović našao se u fokusu kada je progovorio o razvodu od Meline Džinović sa kojom ima dvoje dece, ćerku Đinu i sina Kana. Izjave Harisa Džinovića poput: “Ja sam kriv samo što sam davao” i “Sama je rekla da je… »
"Ne mogu da sprečim to što ljudi pišu!" Haris progovorio o Melini i novoj devojci, a evo da li mu je razvod uticao na posao

"Ne mogu da sprečim to što ljudi pišu!" Haris progovorio o Melini i novoj devojci, a evo da li mu je razvod uticao na posao

Kurir 20.05.2024
Pevač Haris Džinović našao se u centru pažnje kada je progovorio o razvodu od Meline Džinović sa kojom ima dvoje dece, ćerku Đinu i sina Kana. Izjave Harisa Džinovića postale su viralne, a sada su počeli da ih i tetoviraju. Pevač kaže da… »
Legendarna izjava Harisa Džinovića sada je postala tetovaža! (VIDEO)

Legendarna izjava Harisa Džinovića sada je postala tetovaža! (VIDEO)

Svet plus 20.05.2024
Modna dizajnerka Melina Džinović razvela se od pevača Harisa Džinovića nakon 22 godine zajedničkog života. Zbog iznošenja detalja iz njihovog bračnog života, pevač je postao meta raznih šaljivdžija na društvenim mrežama, tako je i jedna… »
"Ja sam kriv što sam davao": Ljudi tetoviraju rečenicu Harisa Džinovića o razvodu sa Melinom: Šok fotografije kruže…

"Ja sam kriv što sam davao": Ljudi tetoviraju rečenicu Harisa Džinovića o razvodu sa Melinom: Šok fotografije kruže…

Blic 20.05.2024
Pevač Haris Džinović razveo se od supruge Meline nakon 22 godine zajedničkog života. Haris Džinović ekipu "Blica" ugostio je u svom domu, gde nije mogao da nađe svoju grešku zbog koje bi njegova supruga Melina želela da se razvede. Tada je rekao… »

Vesti dana »