Povezane vesti

Otac osumnjičenog za ubistvo Danke Ilić izlazi iz pritvora

Otac osumnjičenog za ubistvo Danke Ilić izlazi iz pritvora

Politika 20.05.2024
Radoslav D., otac Dejana D., osumnjičenog za ubistvo dvogodišnje Danke Ilić, biće 29. maja pušten iz pritvora, potvrđeno je Tanjugu u Višem javnom tužilaštvu u Zaječaru. On će biti pušten iz pritvora jer za krivično delo pomoć učiniocu… »
Uznemireni smo, loše spavamo i pitamo se samo jedno! Meštani Banjskog polja i dalje van sebe zbog sudbine Danke Ilić! Bojimo…

Uznemireni smo, loše spavamo i pitamo se samo jedno! Meštani Banjskog polja i dalje van sebe zbog sudbine Danke Ilić! Bojimo…

Kurir pre 31 dana
Prošlo je skoro dva meseca kako je meštane Banjskog polja kod Bora pogodila vest da je nestala dvogodišnja Danka Ilić u njihovom selu, da bi ubrzo isplivali razarajući detalji kada je objavljeno da je devojčica ubijena. Meštani Banjskog polja se i… »
Otac osumnjičenog za ubistvo Danke Ilić izlazi iz pritvora

Otac osumnjičenog za ubistvo Danke Ilić izlazi iz pritvora

Radio 021 pre 31 dana
R. D, otac D. D, osumnjičenog za ubistvo dvogodišnje Danke Ilić, biće 29. maja pušten iz pritvora, potvrđeno je Tanjugu u Višem javnom tužilaštvu u Zaječaru. On će biti pušten iz pritvora jer za krivično delo pomoć učiniocu nakon izvršenja… »
"Video sam ih u 14.45 na deponiji" Svedok ispričao sve o susretu sa Srđanom i Dejanom: Spustio se niz liticu punu smeća!

"Video sam ih u 14.45 na deponiji" Svedok ispričao sve o susretu sa Srđanom i Dejanom: Spustio se niz liticu punu smeća!

Kurir pre 31 dana
Od Danke Ilić (2) koja je 26. marta nestala u Banjskom Polju, već dva meseca nema ni traga ni glasa. Policija je prečešljala svaki pedalj ovoga kraja. Urađena su veštačenja predmeta uzetih iz automobila kojima je udarena devojčica, kao i predmeti… »
Otac osumnjičenog za ubistvo 2-godišnje Danke Ilić izlazi iz pritvora

Otac osumnjičenog za ubistvo 2-godišnje Danke Ilić izlazi iz pritvora

Luftika pre 31 dana
Radoslavu Dragijeviću (70), ocu D. D. (50) koji je osumnjičen da je zajedno sa kolegom S.J (50) ubio Danku Ilić (2) iz Bora, 29. maja, ističe dvomesečni pritvor u kome se nalazio zbog krivičnog dela Pomoć učiniocu posle izvršenog krivičnog dela… »
"Video sam ih na deponiji!" Oglasio se novi svedok o osumnjičenima za ubistvo Danke (2): Bilo mi je čudno

"Video sam ih na deponiji!" Oglasio se novi svedok o osumnjičenima za ubistvo Danke (2): Bilo mi je čudno

Mondo pre 31 dana
Oglasio se novi svedok o osumnjičenima za ubistvo Danke. Oglasio se novi svedok o osumnjičenima za ubistvo Danke. Od Danke Ilić (2) koja je 26. marta nestala u Banjskom Polju, već dva meseca nema ni traga ni glasa. Policija je prečešljala svaki… »
Otac osumnjičenog za ubistvo Danke Ilić izlazi iz pritvora 29. maja

Otac osumnjičenog za ubistvo Danke Ilić izlazi iz pritvora 29. maja

Euronews pre 31 dana
R.D. koji je otac D.D. sumnjičenog za ubistvo dvogodišnje Danke Ilić, biće 29. maja pušten iz pritvora, potvrđeno je Tanjugu u Višem javnom tužilaštvu u Zaječaru. On će biti pušten iz pritvora jer za krivično delo pomoć učiniocu nakon… »
Otac osumnjičenog za ubistvo Danke Ilić izlazi iz pritvora

Otac osumnjičenog za ubistvo Danke Ilić izlazi iz pritvora

RTV pre 31 dana
BEOGRAD - Radoslav D., otac Dejana D., osumnjičenog za ubistvo dvogodišnje Danke Ilić, biće 29. maja pušten iz pritvora, potvrđeno je Tanjugu u Višem javnom tužilaštvu u Zaječaru. On će biti pušten iz pritvora jer za krivično delo pomoć… »
SAZNAJEMO Otac osumnjičenog za ubistvo Danke Ilić izlazi iz pritvora

SAZNAJEMO Otac osumnjičenog za ubistvo Danke Ilić izlazi iz pritvora

Nova pre 31 dana
Radoslavu Dragijeviću (70), ocu Dejana Dragijevića (50) koji je osumnjčen da je zajedno sa kolegom Srđanom Jankovićem (50) ubio Danku Ilić (2) iz Bora, 29. maja ističe dvomesečni pritvor u kome se nalazio zbog krivičnog dela Pomoć učiniocu… »
Nova.rs: Otac osumnjičenog za ubistvo Danke Ilić izlazi iz pritvora

Nova.rs: Otac osumnjičenog za ubistvo Danke Ilić izlazi iz pritvora

Glas Zaječara pre 31 dana
Radoslavu Dragijeviću (70), ocu D. D. (50) koji je osumnjičen da je zajedno sa kolegom S.J (50) ubio Danku Ilić (2) iz Bora, 29. maja, ističe dvomesečni pritvor u kome se nalazio zbog krivičnog dela Pomoć učiniocu posle izvršenog krivičnog dela… »
"Blic" saznaje: Otac osumnjičenog za ubistvo Danke Ilić izlazi na slobodu

"Blic" saznaje: Otac osumnjičenog za ubistvo Danke Ilić izlazi na slobodu

Blic pre 31 dana
Radoslavu Dragijeviću (70), ocu Dejana Dragijevića (50) koji je osumnjčen da je zajedno sa kolegom Srđanom Jankovićem (50) ubio Danku Ilić (2) iz Bora, 29. maja ističe dvomesečni pritvor u kome se nalazio zbog krivičnog dela - pomoć učiniocu… »
Otac osumnjičenog za ubistvo D.I. (2) iz Bora 29. maja izlazi iz pritvora

Otac osumnjičenog za ubistvo D.I. (2) iz Bora 29. maja izlazi iz pritvora

Danas pre 31 dana
R. D. (70), ocu D. D. (50) koji je osumnjčen da je zajedno sa kolegom S. J. (50) ubiodevojčicu D. I. (2) iz Bora, 29. maja ističe dvomesečni pritvor u kome se nalazio zbog krivičnog dela Pomoć učiniocu posle izvršenog krivičnog dela, te će on… »
Otac osumnjičenog za ubistvo Danke Ilić izlazi iz pritvora

Otac osumnjičenog za ubistvo Danke Ilić izlazi iz pritvora

B92 pre 31 dana
R. D. (70), ocu D. D (50) koji je osumnjčen da je zajedno sa kolegom S. J. (50) ubio Danku Ilić, 29. maja ističe dvomesečni pritvor u kome se nalazio zbog krivičnog dela Pomoć učiniocu posle izvršenog krivičnog dela, te će on biti pušten krajem… »
Nova.rs: Otac osumnjičenog za ubistvo Danke Ilić izlazi iz pritvora

Nova.rs: Otac osumnjičenog za ubistvo Danke Ilić izlazi iz pritvora

N1 Info pre 31 dana
Radoslavu Dragijeviću (70), ocu D. D. (50) koji je osumnjičen da je zajedno sa kolegom S.J (50) ubio Danku Ilić (2) iz Bora, 29. maja, ističe dvomesečni pritvor u kome se nalazio zbog krivičnog dela Pomoć učiniocu posle izvršenog krivičnog dela… »
"Očekujemo da će Radoslav izaći na slobodu": Ocu osumnjičenog za Dankino ubistvo ističe pritvor za devet dana!

"Očekujemo da će Radoslav izaći na slobodu": Ocu osumnjičenog za Dankino ubistvo ističe pritvor za devet dana!

Kurir pre 31 dana
Radoslavu Dragijevuću (73) , ocu pokojnog Dalibora i uhapšenog Dejana Dragijevića (50) koji je osumnjičen da je zajedno sa kolegom Srđanom Jankovićem (50) ubio dvogodišnju Danku Ilić iz Bora, dvomesečni pritvor ističe 29. maja. Naime, u pritvoru… »
Mediji: Otac osumnjičenog za ubistvo dvogodišnje devojčice izlazi iz pritvora

Mediji: Otac osumnjičenog za ubistvo dvogodišnje devojčice izlazi iz pritvora

Novi magazin pre 31 dana
Radoslavu Dragijeviću (70), ocu D. D. (50) koji je osumnjičen da je zajedno sa kolegom S.J (50) ubio Danku Ilić (2) iz Bora, 29. maja, ističe dvomesečni pritvor u kome se nalazio zbog krivičnog dela Pomoć učiniocu posle izvršenog krivičnog dela… »
„Video sam ih na deponiji“ Svedok iz Bora ispričao sve o susretu sa osumnjičenima; Dejan Dragijević je sišao niz liticu…

„Video sam ih na deponiji“ Svedok iz Bora ispričao sve o susretu sa osumnjičenima; Dejan Dragijević je sišao niz liticu…

Dnevnik pre 31 dana
Od Danke Ilić (2) koja je 26. marta nestala u Banjskom Polju, već dva meseca nema ni traga ni glasa. Policija je prečešljala svaki pedalj ovoga kraja. Urađena su veštačenja predmeta uzetih iz automobila kojima je udarena devojčica, kao i predmeti… »
"Video sam ih kod deponije, bili su zbunjeni": Ovaj čovek je zatekao Dejana Dragijevića kako ide ka potoku kobnog dana: Do…

"Video sam ih kod deponije, bili su zbunjeni": Ovaj čovek je zatekao Dejana Dragijevića kako ide ka potoku kobnog dana: Do…

Blic pre 31 dana
Od male Danke Ilić(2) koja je 26. marta nestala u Banjskom Polju, već dva meseca nema ni traga ni glasa. Policija je prečešljala svaki pedalj ovoga kraja. Urađena su veštačenja predmeta uzetih iz automobila kojima je udarena devojčica kao i… »
Otac osumnjičenog za ubistvo Danke izlazi na slobodu! Evo kada će biti pušten iz pritvora

Otac osumnjičenog za ubistvo Danke izlazi na slobodu! Evo kada će biti pušten iz pritvora

Mondo pre 31 dana
Otac osumnjičenog za ubistvo Danke Ilić izlazi na slobodu. Otac osumnjičenog za ubistvo Danke Ilić izlazi na slobodu. Radoslavu Dragijeviću (70), ocu Dejana Dragijevića (50) koji je osumnjčen da je zajedno sa kolegom Srđanom Jankovićem (50) ubio… »
"Dejana i Srđana sam video na deponiji u 14.45h i vozilo "Vodovoda": Svedok u slučaju ubistva Danke Ilić (2)

"Dejana i Srđana sam video na deponiji u 14.45h i vozilo "Vodovoda": Svedok u slučaju ubistva Danke Ilić (2)

Telegraf pre 31 dana
U VJT u Zaječaru saslušavaju se svedoci , kolege , komšije poznanici onih koji su učinili ovo monstruozno krivično delo, međutim bitnijih pomaka u istrazi nema. Dva ipo meseca od kada je nestala i ubijena mala Danka Ilić ( 2) u Banjskom Polju… »

Vesti dana »