Povezane vesti

Era Ojdanić operisan: Evo kako se oseća nakon operacije!

Era Ojdanić operisan: Evo kako se oseća nakon operacije!

Svet plus pre 30 dana
Danas je folker Era Ojdanić podvrgnut operaciji u Kliničkom centru, a prema rečima njegovog unuka Uroša, sve je proteklo glatko. "Razgovarao sam s njim pet minuta pre operacije. Ušao je u operacionu salu oko 10 sati. Operacija je završena. Sve je u… »
Operisan Era Ojdanić Unuk se oglasio i otkrio kako se pevač oseća; Peva je imao je zakazanu operaciju

Operisan Era Ojdanić Unuk se oglasio i otkrio kako se pevač oseća; Peva je imao je zakazanu operaciju

Dnevnik pre 30 dana
Popularni folk pevač Andrija Era Ojdanić operisan je danas na Kliničkom centru. Intervencija je prošla u najboljem redu. - Čuo sam se sa njim pet minuta pre operacije. Ušao je u operacionu salu oko 10 sati. Operisan je. Sve je ok i zvaću ga… »
Operisan Era Ojdanić

Operisan Era Ojdanić

Nova pre 31 dana
Folk pevač Era Ojdanić operisan je danas u Kliničkom centru. Uroš Anđelić, unuk Ere Ojdanića, oglasio se nakon operacije popularnog pevača i otkrio da se sa njim čuo par minuta pre operacije, ali da još uvek ne zna kako je sve prošlo. „Čuo… »
Operisan Era Ojdanić: Evo u kakvom je stanju folk pevač, oglasio se njegov unuk

Operisan Era Ojdanić: Evo u kakvom je stanju folk pevač, oglasio se njegov unuk

Blic pre 31 dana
Folk pevač Era Ojdanić operisan je danas na Kliničkom centru. Njegov unuk se oglasio i otkrio da je sve prošlo u najboljem redu. - Čuo sam se sa njim pet minuta pre operacije, Ušao je u operacionu salu oko 10 sati. Operisan je. Sve je ok i zvaću ga… »
Operisan Era Ojdanić: Oglasio se folkerov unuk, evo kako je prošla intervencija

Operisan Era Ojdanić: Oglasio se folkerov unuk, evo kako je prošla intervencija

Kurir pre 31 dana
Folker Era Ojdanić operisan je danas na Kliničkom centru i, kako je njegov unuk Uroš rekao Kuriru, sve je prošlo u najboljem redu. " Čuo sam se sa njim pet minuta pre operacije. Ušao je u operacionu salu oko 10 sati. Operisan je. Sve je ok i zvaću… »
Operisan Era Ojdanić

Operisan Era Ojdanić

B92 pre 31 dana
Folk pevač Era Ojdanić operisan je na Kliničkom centru u Beogradu, a njegov unuk se oglasio i otkrio da je sve prošlo u najboljem redu. "Čuo sam se sa njim pet minuta pre operacije, Ušao je u operacionu salu oko 10 sati. Operisan je. Sve je ok i… »
Operisan Era Ojdanić! Oglasio se njegov unuk

Operisan Era Ojdanić! Oglasio se njegov unuk

Telegraf pre 31 dana
"Ušao je u operacionu salu oko 10 sati", otkrio je Uroš. Folker Era Ojdanić operisan je danas, 20. maja, na Kliničkom centru. Njegovo unuk se oglasio i otkrio i otkrio da se sa njim čuo pred operaciju, ali da još uvek ne zna kako je sve prošlo. -… »

Vesti dana »