Povezane vesti

"Ruka oko vrata i pesnica koja je krenula ka meni!" Saopštenje Nanelija o tuči sa Lazarevićem: Pokušao sam da smirim…

"Ruka oko vrata i pesnica koja je krenula ka meni!" Saopštenje Nanelija o tuči sa Lazarevićem: Pokušao sam da smirim…

Kurir 20.05.2024
Košarkaš Partizana, Džejms Naneli, oglasio se saopštenjem povodom tuče sa Stefanom Lazarevićem. Njihov sukob koji se dogodio u nedelju ujutru u Beogradskoj areni glavna je tema u Srbiji. Naneli je na društvenim mrežama podelio saopštenje koje… »
Lazarević me napao, pribio uz zid, uhvatio za vrat! Saopštenje Nanelija: Pesnica letela ka meni, branio sam se

Lazarević me napao, pribio uz zid, uhvatio za vrat! Saopštenje Nanelija: Pesnica letela ka meni, branio sam se

Mondo 20.05.2024
Partizanov košarkaš rekao kako je izbila tuča između njega i Stefana Lazarevića, košarkaša Zvezde. Partizanov košarkaš rekao kako je izbila tuča između njega i Stefana Lazarevića, košarkaša Zvezde. Partizanov košarkaš Džejms Naneli… »
"Sabio me uza zid, davio za vrat, krenuo pesnicom na mene": Naneli otkrio detalje tuče s Lazarevićem

"Sabio me uza zid, davio za vrat, krenuo pesnicom na mene": Naneli otkrio detalje tuče s Lazarevićem

Telegraf 20.05.2024
Novo saopštenje igrača Partizana! Košarkaš Partizana Džejms Naneli, oglasio se još jednom nakon incidenta. Nakon prvobitne poruke, on je izdao i mnogo opširnije saopštenje putem svog profila na društvenoj mreži "X". Naime, Naneli je udario… »

Vesti dana »