Povezane vesti

Kompletna ispovest DžEJMSA nanelija Objasnio detalje tuče...

Kompletna ispovest DžEJMSA nanelija Objasnio detalje tuče...

Dnevnik 20.05.2024
​​​​​​​Srpska košarkaška javnost od nedelje popodne bruji o incidentu čiji su glavni učesnici bili Džejms Naneli i Stefan Lazarević. Oni su se potukli u Beogradskoj areni, pa su obojica propustili treći meč finalne serije ABA lige… »
Naneli: Morao sam da se zaštitim od agresivne osobe, nadam se da je Stefan dobro

Naneli: Morao sam da se zaštitim od agresivne osobe, nadam se da je Stefan dobro

Sportski žurnal 20.05.2024
Bilo koji narativ o meni koji ne uključuje da sam pošteno ljudsko biće ne može biti istinit niti će biti prihvaćen. Dan posle incidenta u hodnicima „Beogradske arene“ oglasio se jedan od aktera Džejms Naneli, putem društvenih mreža. "Nisam… »
"Nisam savršen, ali..." DŽejms Naneli se oglasio i detaljno opisao tuču sa Stefanom Lazarevićem pred večiti derbi (foto)

"Nisam savršen, ali..." DŽejms Naneli se oglasio i detaljno opisao tuču sa Stefanom Lazarevićem pred večiti derbi (foto)

Večernje novosti 20.05.2024
Košarkaši Partizana poraženi su od ekipe Crvene zvezde rezultatom 82:76 u trećoj utakmici finalne serije ABA lige, čime su ostali bez titule šampiona, ali i pored toga, svakako je najveća tema dana bio incident između Džejmsa Nanelija i Stefana… »
Naneli detaljno o tuči sa Lazarevićem: Uhvatio me je za vrat, krenuo pesnicom – branio sam se, nadam se da je dobro

Naneli detaljno o tuči sa Lazarevićem: Uhvatio me je za vrat, krenuo pesnicom – branio sam se, nadam se da je dobro

Nova 20.05.2024
Džejms Naneli, košarkaš Partizana, detaljno je pojasnio šta se dešavalo tokom sukoba sa Stefanom Lazarevićem. Do sukoba dvojice košarkaša došlo je kada je Lazarević izašao iz svlačionice i verbalno napao Nanelija, nakon čega je sukob… »
Saopštenje Džejmsa Nanelija: ''Nisam nikoga napao! Nemojte me klevetati!''

Saopštenje Džejmsa Nanelija: ''Nisam nikoga napao! Nemojte me klevetati!''

Sportske.net 20.05.2024
Sukob Džejmsa Nanelija sa Stefanom Lazarevićem koji je počeo još u drugoj utakmici finalne serije plej-ofa juče je kulminirao tučom, a mnogi su u prvim reakcijama unapred osudili košarkaša Partizana kao inicijatora jučerašnjeg događaja. Posle… »
Naneli detaljnije o sukobu sa Lazarevićem: "Nisam imao drugog izbora"

Naneli detaljnije o sukobu sa Lazarevićem: "Nisam imao drugog izbora"

B92 20.05.2024
Košarkaš Partizana Džejms Naneli još jednom se osvrnuo na incident sa Stefanom Lazarevićem. Najpre je to učinio kratko na Instagramu, da bi ovoga puta objavio nešto duže saopštenje, koje vam prenosimo u celosti. "Ja znam ko sam, a ne šta drugi… »

Vesti dana »